Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76237 Loď Sanctuary II z filmu Endgame

Vesmírna loď zo sveta Marvel s 3 známymi postavami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Loď Sanctuary II z filmu Endgame
SKU 76237
Kusy 322
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto stavebnica LEGO® Marvel Loď Sanctuary II z filmu Endgame (76237) je obľúbenou vesmírnou loďou z marveloviek a obsahuje kopu realistických prvkov, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité hry a pôsobivé výstavy.
  • Obsahuje 3 minifigúrky: Iron Man s odpaľovačmi energie a vystreľovačom, Captain Marvel s prudkými odpaľovačmi a štítom a Thanosa so zlatou helmou a mečom s dvoma čepeľami.
  • Táto zostaviteľná vesmírna loď má otvárací kokpit, otvárací nákladný priestor a 6 vystreľovačov výstupkov. Deti môžu bok po boku s 2 superhrdinami prekaziť Thanosovi plán použiť Rukavicu nekonečna.
  • Táto výnimočná výstavný stavebnica je skvelým darčekom na narodeniny, na Vianoce alebo odmenou pre deti od 7 rokov.
  • Zostaviteľná vesmírna loď meria vyše 7 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 36 cm na výšku – je tak dosť malá, aby sa dala chytiť jednou rukou, no zároveň dosť veľká na epické dobrodružstvá.
  • Všetky hračky zo série LEGO® Marvel ponúkajú malých superhrdinom prémiové stavebnice navrhnuté tak, aby s nimi dokázali uskutočniť všetky nápadité herné možnosti.
  • Dieliky LEGO® spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO® nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..