Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Carnage 76199

Replika mimozemskho superzloducha Carnagea z LEGO kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Carnage
SKU 76199
EAN 5702016989687
Kusy 546
Séria LEGO Marvel
Vek 18+ vek
Cena LEGO 41,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vyskladaj všetky hrôzostrašné črty mimozemského superzloducha Carnagea (76199) zo série LEGO Marvel Spider-Man a zaveď svoje staviteľské zručnosti až do sveta Marvelu.

Postav si autentické prvky a vystav na obdiv
Táto LEGO replika Carnagea fanúšikom Marveloviek a milovníkov skladania modelov ponúka náročný, no zároveň mimoriadne napĺňajúci zážitok zo skladania všetkých prvkov zloducha od jeho nízkoposadeného obočia až po prečnievajúcu čeľusť plnú bajonetových zubov. Navyše vďaka štýlovej ceduľke pripevnenej na pevnom základe bude tento pôsobivý model vystavený pri ďalších LEGO komiksových výtvoroch vyzerať ešte úchvatnejšie.

Stavebnice LEGO modelov
Oddýchni si od unáhleného sveta a objav radosť z tvorivého stavania s týmito LEGO stavebnicami pre dospelých. LEGO sety ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania modelu, ktorý si možno následne vystaviť. Sú tak skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne odmenou pre milovníkov stavania modelov a komiksovej kultúry.

  • Postav si vlastnú repliku neľútostného superzloducha Carnage z LEGO kociek so setom LEGO Marvel Spider-Man Carnage (76199).
  • Tento 546-dielny staviteľský projekt zachytáva všetky monštrózne črty tohto mimozemšťana – jeho nízko posadené červené obočie až po bajonetové zuby – a navyše stojí na pevnom základe so štýlovou ceduľkou.
  • Stavitelia budú so svojou prácou spokojní aj dlho po poskladaní tohto zberateľského pamätného kúsku zo sveta Marvel.
  • Tento výstavný model kultového superzloducha z kociek je dokonalým projektom pre dospelých fanúšikov marveloviek a milovníkov skladania modelov.
  • Dokončený model meria vyše 19 cm na výšku, 9 cm na šírku a 15 cm do hĺbky a podnieti mnoho rozhovorov či už ho mate vystavený doma, alebo v práci.
  • Tento prémiový výstavný model milovníkom skladania modelu umožňuje postupne z LEGO kociek vybudovať Carnagea a zároveň sa rozptýliť od stresu.
  • Súčasťou je aj kvalitný tlačený návod, vďaka ktorému sa do staviteľského projektu môžeš pustiť bez zaváhania.
  • Tento rad LEGO setov pre dospelých je navrhnutý tak, aby si každý nadšený staviteľ modelov mohol užiť skvelý zážitok zo stavania a hrdo si svoj model vystaviť.
  • LEGO stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..