Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Venom 76187

Poskladaj si Venoma mimozemskho zloducha so zubami ostrmi ako britva

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Venom
SKU 76187
Kusy 565
Séria LEGO Spider-Man
Vek 18+ vek
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Posúvaj hranice svojich staviteľských zručností a zvečni si výnimočné prvky superzloducha od Marvelu so zubami ako britva so stavebnicou LEGO Marvel Spider-Man (76187) Venom.

Detailná výstavná replika
Fanúšikovia filmov o Venomovi a Spider-Manovi si môžu naplno staviteľskú výzvu pri skladaní autentických prvkov tohto hrozivého mimozemského symbiota. Jeho nadrozmerná čeľusť plná zubov ostrých ako britva, krútiaci sa jazyk a nízko položené, čierne obočie sa spájajú do neprehliadnuteľného výstavného kúsku. Navyše je k pevnému základu modelu pripojená aj štýlová ceduľka, takže vystavený vedľa ďalších LEGO výtvorov inšpirovaných komksami ešte viac zapôsobí.

Stavebnice LEGO modelov
Oddýchni si od unáhleného sveta a objav radosť z tvorivého stavania s týmito LEGO stavebnicami pre dospelých. LEGO sety ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania modelu, ktorý si možno následne vystaviť. Sú tak skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne odmenou pre milovníkov stavania modelov a komiksovej kultúry.

  • Postav si a vystav jednu z najobávanejších postav sveta Marvel so stavebnicou LEGO Marvel Spider-Man (76187) Venom. Ide o pútavý výstavný model navrhnutý špeciálne pre dospelých.
  • Slávna mimozemská bytosť so zubami ostrými ako britva a dlhým, skrúteným jazykom stojí na pevnom základe so štýlovou ceduľkou.
  • Tento zberateľské model z Marvelovky staviteľov bude tešiť ešte dlho po tom, ako sa ich praktický tvorivý projekt skončí.
  • Ak si fanúšikom Marveloviek alebo nadšencom pre stavanie modelov, táto zostaviteľná replika filmovej postavy je pre teba tým dokonalým staviteľským projektom na vystavenie!
  • Tento úchvatný model meria vyše 19 cm na výšku, 9 cm na šírku a 19 cm do hĺbky a vystavený doma alebo v práci prebudí mnoho záujmu a pozornosti.
  • Tento zberateľský model Venoma umožňuje staviteľom odbúrať stres pri skladaní fasincujúceho stvárnenia zloducha z 565 LEGO kociek.
  • Súčasťou je aj kvalitný tlačený návod, vďaka ktorému sa do staviteľského projektu môžeš pustiť hneď po otvorení balenia.
  • Tento rad LEGO setov pre dospelých je navrhnutý tak, aby si každý nadšený staviteľ modelov mohol užiť skvelý zážitok zo stavania a hrdo si svoj model vystaviť.
  • LEGO stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..