Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76201 Kapitánka Carterová a bojovník Hydry

Výnimočné dobrodružstvá s robotmi a známymi postavami zo sveta Marvel

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kapitánka Carterová a bojovník Hydry
SKU 76201
Kusy 343
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Set LEGO® Marvel Kapitánka Carterová a bojovník Hydry (76201) dá hrám detí úplne nový rozmer a privedie superhrdinské dobrodružstvá zo seriálu What If…? od Disney+ a štúdia Marvel do skutočného sveta.
  • Obsahuje minifigúrky kapitánky Carterovej, Stevea Rogersa a Red Skulla, zostaviteľného robota s otváracím kokpitom a 2 vystreľovačmi.
  • Deti môžu minifigúrku Stevea Rogersa vložiť do mimoriadne polohovateľného robota bojovníka Hydry, ktorý je pripravený na boj s marvelovským zloduchom Red Skullom, ktorý kapitánke Carterovej ukradol mocný Teserakt.
  • Set LEGO® Marvel Kapitánka Carterová a bojovník Hydry je skvelým darčekom pre fanúšikov seriálu What If…? na kanái Disney+ a marveloviek od 8 rokov.
  • Tento polohovateľný robot meria vyše 15 cm na výšku a má polohovateľné končatiny. Je tak dokonalý na dynamické hry i vystavenie.
  • Deti môžu zbierať a kombinovať aj ďalších robotov zo série LEGO® Marvel, ktorí im pripravia filmovú superhrdinskú akciu a inšpirujú ich k vymýšľaniu vlastných nápaditých príbehov.
  • Komponenty LEGO® spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy spoľahlivé, kompatibilné a konzistentne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO® nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..