Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Batmanova maska z klasického TV seriálu 76238

Vstavn model Batmanovej masky z klasickho serilu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Batmanova maska z klasického TV seriálu
SKU 76238
EAN 5702017072449
Kusy 372
Séria LEGO Batman
Vek 18+ vek
Cena LEGO 41,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Ponorte sa do napĺňajúceho zážitku zo stavania pri pretváraní nezabudnuteľného štýlu klasického seriálu Batman. Táto Batmanova maska z klasického TV seriálu od LEGO DC Batman bola navrhnutá špeciálne pre dospelých (76238) a predstavuje napĺňajúci projekt, ktorého výsledkom je úchvatný výstavný kúsok.

Výstavná stavebnica Batmanovej kultovej helmy
Táto LEGO replika charakteristickej masky maskovaného bojovníka proti zločinu zaiste uchváti pozornosť nech už je vystavená kdekoľvek a získa si ich obdiv. Dodáva sa s informačnou ceduľkou, ktorá je pripojená na odnímateľnú podložku tohto úchvatného modelu, a staviteľov bude tešiť ešte dlho po dokončení projektu.

  • LEGO DC Batman Batmanova maska z klasického TV seriálu (76238) bola navrhnutá špeciálne pre dospelých fanúšikov a zachytáva jedinečný štýl postavy z milovaného seriálu.
  • Táto autentická 372-dielna LEGO replika ikonickej Batmanovej masky sa dodáva s pevnou podložkou, na ktorej nechýba ani informačná ceduľka.
  • Vychutnajte si chvíľu voľna od bežného života a ponorte sa do pohlcujúceho staviteľského projektu. Potom si už len vychutnávajte radosť a pocit spokojnosti z dokončeného modelu ešte dlho po dokončení stavania.
  • Tento úchvatný výstavný model je skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo odmenou pre dospelých fanúšikov Batmana a milovníkov skladania modelov.
  • Meria vyše 19 cm na výšku, 10 cm na šírku a 12 cm do hĺbky a podnieti mnoho pútavých rozhovorov či už ho vystavíte doma, alebo v práci.
  • Vďaka kvalitnému zrozumiteľnému návodu sa do tohto fascinujúceho staviteľského projektu môžeš pustiť hneď po otvorení balenia.
  • Táto séria LEGO stavebníc pre dospelých je navrhnutá tak, aby si každý nadšený staviteľ modelov mohol užiť skvelý zážitok zo stavania a hrdo si svoj model vystaviť.
  • LEGO stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..