Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Batmanova maska 76182

Zachy kultov tl Batmana v jeho LEGO maske

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Batmanova maska
SKU 76182
EAN 5702016912999
Kusy 410
Séria LEGO Batman
Vek 18+ vek
Cena LEGO 59,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Nechaj sa pri prepracovanom a odmeňujúcom staviteľskom zážitku uniesť do mesta GOTHAM CITY s touto pôsobivou stavebnicou LEGO DC Batman (76182) Batmanova maska.

Výstavná stavebnica Batmanovej kultovej helmy
Toto LEGO prevedenie nezameniteľnej masky maskovaného bojovníka proti zločinu si zaiste získa obdiv, nech už ju vystavíš kdekoľvek. Tvár pod maskou tvoria priehľadné kocky a k základu pod modelom je pripojená informačná ceduľka, takže spokojnosť s odvedenou prácou pocítiš ešte dlho po poskladaní masky.

Stavebnice LEGO modelov
Oddýchni si na chvíľku od unáhleného sveta a objav radosť z tvorivého stavania s týmito LEGO stavebnicami pre dospelých. LEGO sety ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania modelu, ktorý si možno následne vystaviť. Sú tak skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne odmenou pre milovníkov stavania modelov a komiksovej kultúry.

  • Stavebnica LEGO DC Batman (76182) Batmanova maska zachytáva nezameniteľný štýl Batmana v podobe pútavého výstavného modelu z kociek navrhnutého špeciálne pre dospelých.
  • Tento úchvatný model meria vyše 22 cm na výšku, 10 cm na šírku a 12 cm do hĺbky a podnieti mnoho pútavých rozhovorov či už ho vystavíš doma, alebo v práci.
  • Táto zberateľská Batmanova maska zo série LEGO DC Batman ponúka praktický staviteľský zážitok a možnosť odbúrať stres pri spájaní 410 LEGO kociek do úchvatného výstavného modelu.
  • Toto autentické LEGO stvárnenie kultovej Batmanovej helmy pozostáva aj z priehľadných dielikov, ktoré tvoria tvár, a štýlovej informačnej ceduľky pripojenej k pevnému základu.
  • Poteš svoju supertvorivosť. Tento zberateľský model s motívom Batmana ťa bude tešiť ešte dlho po tom, ako s prácou na tomto praktickom projekte skončíš.
  • Tento výstavný model je ideálnou voľbou pre každého milovníka skladania modelov či dospelého fanúšika maskovaného bojovníka proti zločinu. Je tiež skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo zaslúženou odmenou.
  • Vďaka kvalitnému zrozumiteľnému návodu sa do tohto fascinujúceho staviteľského projektu môžeš pustiť hneď po otvorení balenia.
  • Tento rad LEGO setov pre dospelých je navrhnutý tak, aby si každý nadšený staviteľ modelov mohol užiť skvelý zážitok zo stavania a hrdo si svoj model vystaviť.
  • LEGO stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..