Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina transfigurácie 76382

Hodina transfigurcie z filmu Harry Potter v knihe z LEGO kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina transfigurácie
SKU 76382
EAN 5702016913576
Kusy 241
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 19,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO Harry Potter Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina transfigurácie (76382) je stavebnica ukrytá vnútri hernej knihy z kociek. Po jej otvorení sa deti ihneď pripoja k hodine transfigurácie profesorky McGonagallovej.

Čaro Rokfortu na každom kroku
Tento okúzľujúci set je plný prvkov a doplnkov, ktoré podnietia nekonečné hry na čarodejníkov. Niektoré sú vstavané, ako skrinka s úložným priestorom, zatiaľ čo s inými, ako sú nábytok a rozkladacia tabuľa, možno voľne pohybovať. Tento magický setHarryho Pottera možno kombinovať s ďalšími setmi v kolekcii. Každý má charakteristickú farbu a jedinečný motív. Po otvorení set deti vtiahne do dobrodružných hodín na Rokforte. Celý rad setov je možné prepojiť a vytvoriť tak 360-stupňový zážitok z hry na Rokforte.

Okúzľujúce darčeky pre zvedavé deti
Ak hľadáte skutočne čarovnú odmenu, LEGO Harry Potter sety ponúkajú rad fascinujúcich darčekov, ktoré potešia všetkých mladých čarodejníkov a čarodejníčky.

  • Stavebnica LEGO Harry Potter (76382) Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina transfigurácie je herná knižka z kociek, vnútri ktorej sa ukrýva rokfortská trieda na výučbu transfigurácie z filmov o Harrym Potterovi.
  • Obsahuje minifigúrky Hermiony Grangerovej, Rona Weasleyho a profesorky McGonagallovej, tabuľu, 2 lavice, 2 stoličky, truhlicu, úložnú poličku, knihu zaklínadiel a množstvo ďalších autentických doplnkov.
  • Vnútri knihy deti objavia hodinu transfigurácie s profesorkou McGonagallovou.Trénovať môžu s množstvom kúzelných pomôcok, no najprv musia pomôcť Ronovi premeniť jeho potkana na čašu.
  • Pre deti vo veku od 8 rokov. Vhodné pre malých čarodejníkov a čarodejníčky, ktorí túžia po nových dobrodružstvách s Harrym Potterom.
  • Kúzelná stavebnica z radu Čarovné momenty z Rokfortu meria vyše 12 cm na výšku, 8 cm na šírku a 4 cm do hĺbky, takže je dokonale prenosná a zahrať sa s ňou možno všade.
  • Súčasťou je niekoľko doplnkov pre ešte viac nápaditej zábavy vrátane čajovej šálky, striebornej čaše a žaby na tréning kúzla transfigurácie. Nechýba ani Ronov potkan, Prašivec.
  • Nazbierať možno celú sériu stavebníc, pričom každá z nich je navrhnutá a vyzdobená podľa inej triedy na Rokforte. Dajú sa navzájom prepájať, aby vytvorili inovatívny 360-stupňový herný priestor.
  • Všetky stavebnice z radu LEGO Harry Potter obsahujú obľúbené postavy, zábavné prvky a známe lokality z obľúbených filmov. Sú podmanivým, praktickým a zároveň kúzelným darčekom pre malých čarodejníkov.
  • Všetky LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..