Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Šikmá ulička 75978

Vek model ikmej uliky pln autentickch prvkov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Šikmá ulička
SKU 75978
Kusy 5544
Séria LEGO Harry Potter
Vek 16+ vek
Cena LEGO 449,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO Harry Potter (75978) Šikmá ulička predstavuje realistický model najkúzelnejšej obchodnej ulice v Londýne vhodný pre fanúšikov filmu Harry Potter starších ako 16 rokov.

Ikonické obchody plné autentických prvkov z filmu
Tento pompézny model meria vyše metra a skvele tak zachytáva rozmer a atmosféru rušného centra s kúzelnými pomôckami. Luxusné fasády obchodov schovávajú tajomné interiéry plné fascinujúcich prvkoch a známych postáv. Nakúpte čarovné prútiky u Ollivanderovcov, zastavte sa na speváckom vystúpení Gilderoya Lockharta v kníhkupectve Flourisha a Blotta, nakúpte elixír lásky vo Vydarených výmysloch Weasleyovcov a prezrite si výrobky a pomôcky v Scribbulových písacích potrebách, Metlobalových potrebách, Zmrzlinárni Floreana Fortescuea a u Denného proroka.

Štýlová zberateľská stavebnica
Široká škála LEGO modelov a súprav fanúšikom sveta Harryho Pottera ponúka nekonečnú nápaditú zábavu a tvorivé výstavné kúsky.

  • Tento veľký výstavný model LEGO Harry Potter (75978) Šikmá ulička zobrazuje najkúzelnejšiu obchodnú ulicu v Londýne, ktorú si môžu postaviť fanúšikovia filmu Harry Potter starší ako 16 rokov.
  • Súčasťou súpravy je predajňa prútikov rodiny Ollivanderovcov, Scribbulove písacie potreby, Metlobalové potreby, Zmrzlináreň Floreana Fortescuea, Kníhkupectvo Flourisha a Botha a Vydarené výmysly Weasleyovcov a vstup do predajne Denný prorok.
  • Vďaka autentickým doplnkom a známym minifigúrkam z filmovHarry Potter si možno vytvoriť realistický model uličky plný neobmedzených možností a príbehov s nečakanými zvratmi.
  • Táto náročná, no napĺňajúca stavebnica je skvelým darčekom na Vianoce a narodeniny pre deti, fanúšikov filmu Harry Potter, nadšencov pre skladanie modelov a milovníkov LEGO stavebníc vo veku nad 16 rokov.
  • Táto súprava LEGO Harry Potter Šikmá ulička meria vyše 29 cm na výšku, 102 cm na šírku a 13 cm do hĺbky a prekypuje autentickými prvkami.
  • Batérie nie sú potrebné. S touto modulárnou stavebnicou si deti užijú praktickú a napĺňajúcu zábavu. Dokonca aj atrakcia s dvíhaním klobúka pri vstupe do Vydarených výmyslov Weasleyovcov sa ovláda manuálne.
  • Ak uvažujete o kúpe tohto neobyčajného modelu ako darčeka pre nováčika vo svete LEGO stavebníc, nemajte obavy. Súčasťou je jednoduchý tlačený návod. Otvorte teda balenie a pustite sa do zábavy pri stavaní!
  • LEGO Harry Potter súpravy obsahujú obľúbené postavy, úžasné prvky a známe miesta z populárnych rovnomenných filmov. Sú úžasným darčekom pre každého, kto sa chce zahrať na kúzla z filmu.
  • LEGO stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ktoré zabezpečujú, že všetky kocky sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Nie sú na to potrebné žiadne čary!
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..