Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76895 Ferrari F8 Tributo

Úžasne detailný hračkársky model auta Ferrari F8 Tributo pre pretekársku zábavu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ferrari F8 Tributo
SKU 76895
EAN 5702016618310
Kusy 275
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Veľkolepá stavebnica neuveriteľne detailného modelu Ferrari F8 Tributo. Ideálny darček na narodeniny pre tých, ktorí obľubujú stavanie LEGO® replík a následne sa svoj model Ferrari neboja použiť vo vlastných pretekoch.
  • Obsahuje stavebnicu modelu Ferrari T8 Tributo a jednu zberateľskú minifigúrku pretekára Ferrari. Táto stavebnica autíčka rozpáli predstavivosť detí pri dramatických pretekoch na trati.
  • Úplne prvá príležitosť postaviť si hračkársku repliku superrýchleho Ferrari F8 Tributo. Deti ho môžu vystaviť na obdiv doma alebo ho použiť v pretekoch s kamarátmi.
  • Táto stavebnica autíčka s 275 dielikmi pre chlapcov a dievčatá od ôsmich rokov predstavuje skvelý narodeninový darček pre tých, ktorí milujú stavať repliky Ferrari a hrať sa s nimi, ako aj pre fanúšikov krásneho dizajnu tejto talianskej automobilky.
  • Ferrari F8 Tributo meria viac než 4 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. Všetky stavebnice série LEGO® Speed Champions na rok 2020 sú o 25 % väčšie. To znamená, že sa podobajú na skutočné modely viac než kedykoľvek predtým!
  • Chystáte sa kúpiť túto stavebnicu pre niekoho bez skúseností s LEGO® stavebnicami? Žiadny problém. Súčasťou stavebnice je jednoduchý, podrobný návod, ktorý vám pomôže vytvoriť tento nádherný model.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..