Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ford GT Heritage Edition a Bronco R 76905

2 prelomov aut znaky Ford v 1 asnej stavebnici

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ford GT Heritage Edition a Bronco R
SKU 76905
EAN 5702016980561
Kusy 660
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti a nadšenci motoristiky si určite zamilujú túto stavebnicu LEGO Speed Champions: Ford GT Heritage Edition a Bronco R (76905). Tieto úžasné repliky sú totiž plné realistických detailov, prinášajú obohacujúci zážitok zo stavania, dajú sa krásne vystaviť a zažijete s nimi úžasnú akčnú zábavu na pretekárskej trati!

Inšpiratívne detaily!
Autá v tejto stavebnici majú široký podvozok, ktorý poskytuje dostatok priestoru v kabíne pre 2 sedadlá a ešte viac autentických detailov. A vďaka 2 minifigúrkam vodičov Fordu v pretekárskych kombinézach a helmách sa na obzore črtá aj veľa dramatickej akcie plnej adrenalínu!

Menšie repliky pre väčší LEGO zážitok
Stavebnice LEGO Speed Champions obsahujú miniatúrne repliky tých najznámejších a najrýchlejších automobilov na svete. Deti a nadšenci motoristiky môžu zbierať, skladať a vystavovať si svoje obľúbené vozidlá, alebo môžu s priateľmi usporadúvať akčné preteky s pomocou iných modelov zo série Speed Champions.

  • Táto neuveriteľne pôsobivá stavebnica zo série LEGO Speed Champions: Ford GT Heritage Edition a Bronco R (76905) je ideálna pre fanúšikov výnimočných áut a vzrušujúcich pretekov.
  • Čo vlastne nájdete v balení? Všetko, čo potrebujete na postavenie modelov Ford GT Heritage Edition a Bronco R, ako aj 2 minifigúrky vodičov v pretekárskych kombinézach a helmách.
  • Deti a nadšenci motoristiky môžu zbierať, skladať a spoznávať tieto 2 svetoznáme autá značky Ford, skôr než zorganizujú vlastné veľkolepé preteky s týmito alebo s ďalšími autami zo série Speed Champions.
  • Táto 660-dieliková stavebnica zo série LEGO Speed Champions predstavuje skvelý darček na narodeniny alebo iné príležitosti pre chlapcov i dievčatá vo veku od 8 rokov, ale aj pre milovníkov rýchlych automobilov.
  • Ford GT Heritage Edition meria vyše 4 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Ford Bronco R meria vyše 7 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Tieto úžasné hračkárske autá si nevyžadujú batérie – poháňa ich totiž detská fantázia!
  • Uvažujete o tom, že by ste nejakému začiatočníckemu LEGO staviteľovi darovali túto stavebnicu s autami značky Ford? Žiaden strach! Obsahuje totiž ľahko zrozumiteľný a podrobný návod na postavenie oboch modelov.
  • Stavebnice zo série LEGO Speed Champions umožňujú deťom a nadšencom motoristiky spoznať tie najvzrušujúcejšie automobily na svete prostredníctvom týchto modelov, ktoré sa dokonale hodia na pretekanie aj na vystavenie.
  • Všetky dieliky zo série LEGO Speed Champions spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Kocky a dieliky zo série LEGO Speed Champions nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..