Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76899 Lamborghini Urus ST-X & Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO

Dve úžasne detailné hračkárske modely Lamborghini ako stvorené na pretekársku akciu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lamborghini Urus ST-X & Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO
SKU 76899
EAN 5702016618358
Kusy 663
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ohromujúca, zberateľská stavebnica s dvomi LEGO® pretekárskymi autami Lamborghini s množstvom autentických detailov. Táto stavebnica je dokonalá pre tých, ktorí milujú pretekárske autá a hru na akčné preteky plné vzrušenia.
  • LEGO® stavebné repliky áut Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO a Lamborghini Urus ST-X majú pribalenú aj štartovaciu čiaru so štartovacím semaforom a dve minifigúrky pretekárov.
  • V januári 2020 zažíva v sérii LEGO® Speed Champions debut značka Lamborghini. Toto je zberateľská súprava, ktorá umožňuje postaviť modely áut na vystavenie alebo hru vo vzrušujúcich príbehoch s inými minireplikami.
  • Táto 659-dielna stavebnica modelu Lamborghini ponúka odmeňujúcu výzvu pre chlapcov a dievčatá od ôsmich rokov a poslúži ako skvelý LEGO® darček. Autíčko je ako stvorené na samostatnú hru alebo zábavu v kruhu priateľov.
  • Pretekárske autíčka zo série Speed Champions sú teraz o 25 % väčšie. Model Lamborghini Huracán meria 5 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Obe autá majú dokonalé rozmery na hru doma aj na cestách.
  • Táto stavebnica nevyžaduje batérie. Po postavení sa môžete rovno pustiť do hry. Tieto hračkárske autíčka poháňa výhradne predstavivosť detí. Pretekárska akcia sa tak nikdy nekončí!
  • Uvažujete o darovaní tejto stavebnice Lamborghini nováčikovi v stavaní z LEGO® kociek? Žiadny problém. Súčasťou stavebnice je jednoduchý návod, zábava sa tak môže ihneď začať.
  • Stavebnice modelov áut LEGO® Speed Champions umožňujú pretekárskym fanúšikom stavať a vystavovať hračkárske modely ich obľúbených áut a preniesť si úžasné napätie z pretekárskych okruhov domov.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..