Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Koenigsegg Jesko 76900

Replika hyperportiaku Koenigsegg Jesko pre fanikov rchlych ut

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Koenigsegg Jesko
SKU 76900
Kusy 280
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 23,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti a automobiloví nadšenci si tento model LEGO Speed Champions Koenigsegg Jesko (76900) určite zamilujú. Detailná replika zachytáva podstatu tohto švédskeho hyperšportiaku s pokročilým aerodynamickým dizajnom, ktorý na trati dosahuje rýchlosť neuveriteľných 300 míľ za hodinu. Deti môžu pri stavaní toto auto preskúmať a následne si ho môžu vystaviť alebo s ním zažiť strhujúce chvíle na pretekárskej trati.

Realistické detaily
Tento zberateľský model má široký podvozok, takže v kabíne je dosť miesta pre 2 sedadlá a ešte viac autentických detailov. A vďaka minifigúrke vodiča Koenigseggu s pretekárskou kombinézou, ochrannou helmou a francúzskym kľúčom nechýba ani inšpirácia na nápadité hry.

Vykúzlite si doma napätie z pretekárskej trate
Stavebnice zo série LEGO Speed Champions umožňujú deťom a fanúšikom motoristiky zbierať a skladať miniatúrne verzie tých najlepších a najznámejších svetových áut. Tie sa budú krásne vynímať vystavené, ale sú ideálne aj na zohrávanie vzrušujúcich pretekov s inými vozidlami zo série Speed Champions.

  • Táto úchvatná replika LEGO Speed Champions Koenigsegg Jesko (76900) je plná autentických detailov. Ide o dokonalú stavebnicu pre milovníkov parádnych športiakov a vzrušujúcich pretekov.
  • Čo vlastne nájdete v balení? Všetko potrebné na postavenie pôsobivého modelu Koenigsegg Jesko, ako aj vodiča Koenigseggu.
  • Deti môžu pri stavbe tejto realistickej repliky objavovať črty skutočného hyperšportiaku Koenigsegg Jesko, skôr než si ho vystavia alebo usporiadajú s priateľmi preteky so sériou Speed Champions.
  • Tento 280-dielikový model auta zo série LEGO Speed Champions predstavuje skvelý darček na narodeniny alebo iné príležitosti pre chlapcov i dievčatá vo veku od 7 rokov, ako aj pre nadšencov štýlových automobilov.
  • Táto replika modelu Koenigsegg Jesko meria vyše 4 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. A vďaka širšiemu podvozku s až 8 výstupkami má dosť miesta pre 2 minifigúrky a ešte autentickejšie detaily.
  • Táto stavebnica si nevyžaduje batérie. Poháňa ju totiž detská fantázia – a práve preto akčné preteky nikdy neskončia!
  • Kupujete ju pre niekoho, kto so stavebnicami LEGO ešte len začína? Žiadny problém… dodáva sa totiž s ľahko pochopiteľným a podrobným návodom na stavanie.
  • So stavebnicami zo série LEGO Speed Champions môžete spoznať tie najvzrušujúcejšie autá na svete. Tieto kvalitné a odolné repliky sa skvele hodia na vystavenie aj na nápadité hry.
  • LEGO kocky spĺňajú tie najnáročnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto stavebnice zo série LEGO Speed Champions dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..