Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A 76904

2 ndherne detailn hrakrske vozidl znaky Dodge na akn preteky!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A
SKU 76904
EAN 5702016912500
Kusy 627
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 41,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Milovníci áut si dozaista zamilujú túto stavebnicu LEGO Speed Champions Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A (76904). Tieto úžasné repliky sú totiž plné realistických detailov a prinášajú obohacujúci zážitok zo stavania, ale dajú sa aj krásne vystaviť a použiť pri dynamických pretekoch.

Zábava sa ukrýva v detailoch!
Zberateľské hračkárske autá z tejto stavebnice sú vybavené širokým podvozkom, na ktorom je dosť miesta pre štýlové detaily. A ak k tomu pridáte ešte 2 minifigúrky vodičov v kombinézach Dodge a pretekárskych helmách, na obzore sa črtajú veľkolepé a dramatické preteky!

Preneste si domov atmosféru pretekov!
Stavebnice LEGO Speed Champions obsahujú miniatúrne verzie tých najznámejších a najrýchlejších automobilov na svete. Deti a nadšenci motoristiky môžu zbierať, skladať a vystavovať si svoje obľúbené vozidlá, alebo môžu s priateľmi usporadúvať akčné preteky s pomocou iných modelov zo série Speed Champions.

 • Táto úchvatná stavebnica LEGO Speed Champions Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A (76904) je ideálna pre každého, kto má rád jedinečné autá a vzrušujúce preteky.
 • Čo vlastne nájdete v balení? Všetko potrebné na postavenie replík modelov Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A, ako aj 2 minifigúrky vodičov s kombinézami dodge a pretekárskymi helmami.
 • Deti a nadšenci automobilov sa môžu pri skladaní oboznámiť s týmito 2 vernými replikami superšportiakov značky Dodge, skôr než si ich vystavia pred priateľmi alebo s nimi usporiadajú veľkolepé preteky v štýle Speed Champions.
 • Táto 627-dieliková stavebnica zo série LEGO Speed Champions predstavuje skvelý darček na narodeniny alebo iné príležitosti pre nadšencov motoristiky vo veku od 8 rokov, ale aj pre milovníkov rýchlych automobilov a dragsterov.
 • Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster meria vyše 10 cm na výšku, 35 cm na dĺžku a 7 cm na šírku; 1970 Dodge Challenger T/A meria vyše 5 cm na dĺžku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
 • Táto stavebnica si nevyžaduje batérie. Poháňa ju totiž detská fantázia – a práve preto akčné preteky nikdy neskončia!
  Uvažujete o tom, že by ste nejakému začiatočníckemu LEGO staviteľovi dar
 • ovali túto stavebnicu s autami značky Dodge? Žiaden strach! Obsahuje totiž ľahko zrozumiteľný a podrobný návod na postavenie oboch modelov.
 • Stavebnice zo série LEGO Speed Champions umožňujú deťom a nadšencom motoristiky spoznať tie najvzrušujúcejšie automobily na svete prostredníctvom týchto modelov, ktoré sa dokonale hodia na pretekanie aj na vystavenie.
 • LEGO kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
 • Tieto stavebnice zo série LEGO Speed Champions dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..