Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76904 Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A

2 nádherne detailné hračkárske vozidlá značky Dodge na akčné preteky!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A
SKU 76904
Kusy 627
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 61,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto úchvatná stavebnica LEGO® Speed Champions Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A (76904) je ideálna pre každého, kto má rád jedinečné autá a vzrušujúce preteky.
  • Čo vlastne nájdete v balení? Všetko potrebné na postavenie replík modelov Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster a 1970 Dodge Challenger T/A, ako aj 2 minifigúrky vodičov s kombinézami dodge a pretekárskymi helmami.
  • Deti a nadšenci automobilov sa môžu pri skladaní oboznámiť s týmito 2 vernými replikami superšportiakov značky Dodge, skôr než si ich vystavia pred priateľmi alebo s nimi usporiadajú veľkolepé preteky v štýle Speed Champions.
  • Táto 627-dieliková stavebnica zo série LEGO® Speed Champions predstavuje skvelý darček na narodeniny alebo iné príležitosti pre nadšencov motoristiky vo veku od 8 rokov, ale aj pre milovníkov rýchlych automobilov a dragsterov.
  • Mopar Dodge//SRT Top Fuel Dragster meria vyše 10 cm na výšku, 35 cm na dĺžku a 7 cm na šírku; 1970 Dodge Challenger T/A meria vyše 5 cm na dĺžku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Táto stavebnica si nevyžaduje batérie. Poháňa ju totiž detská fantázia – a práve preto akčné preteky nikdy neskončia! Uvažujete o tom, že by ste nejakému začiatočníckemu LEGO® staviteľovi dar
  • ovali túto stavebnicu s autami značky Dodge? Žiaden strach! Obsahuje totiž ľahko zrozumiteľný a podrobný návod na postavenie oboch modelov.
  • Stavebnice zo série LEGO® Speed Champions umožňujú deťom a nadšencom motoristiky spoznať tie najvzrušujúcejšie automobily na svete prostredníctvom týchto modelov, ktoré sa dokonale hodia na pretekanie aj na vystavenie.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto stavebnice zo série LEGO® Speed Champions dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..