Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76942 Útek baryonyxa z lode

Zostaviteľná plávajúca loď na dni plné dinosaurej akcie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útek baryonyxa z lode
SKU 76942
Kusy 308
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 79,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S touto úžasnou stavebnicou z radu LEGO® Jurassic World (76942) si deti môžu zinscenovať napínavý útek baryonyxa z lode. Set obsahuje štýlovú loď z kociek, ktorá pláva na vode, a to aj ak na jej palube stojí dinosaurus!
  • Obsahuje 4 minifigúrky: Daria, Yaz, Owena Gradyho a strážnika, ako aj polohovateľné dinosaurie mláďa baryonyxa a 2 figúrky rýb. Nechýba ani škála doplnkov vrátane uspávacej pištole, paralyzéra a 2 dinosaurích vajec.Na lodi stojí odnímateľná kontrolná miestnosť, po vybratí ktorej sa možno ľahko dostať do nákladného priestoru, a nechýba ani klietka pre dinosaura či otáčavé prieskumné svetlo. Set navyše obsahuje aj malý motorový čln, ktorý pláva na vode.
  • Táto prémiová stavebnica je inšpirovaná seriálom Jurassic World Camp Cretaceous a inými príbehmi Jurassic World a je tak tým najlepším darčekom na Vianoce, narodeniny alebo úžasnou odmenou pre deti od 8 rokov.
  • Veľká plávajúca loď meria vyše 14 cm na výšku, 40 cm na dĺžku a 13 cm na šírku. Ide o prvú stavebnicu zo série LEGO® Jurassic World, ktorá obsahuje lode!
  • Je váš malý milovník dinosaurov nováčikom vo svete LEGO® kociek? Nevadí. Tento 308-dielny set obsahuje zrozumiteľný ilustrovaný návod, takže môže stavať s istotou!
  • Tvorivé stavebnice zo série LEGO® Jurassic World deťom (i dospelým fanúšikom) umožňujú prežiť scény z animovaného seriálu a filmov, vymýšľať si vlastné príbehy alebo si jednoducho vystaviť štýlové modely.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v odvetví, vďaka ktorým sa jednoducho a pevne spájajú do odolných modelov.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..