Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Útek baryonyxa z lode 76942

Zostaviten plvajca lo na dni pln dinosaurej akcie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útek baryonyxa z lode
SKU 76942
EAN 5702017079752
Kusy 308
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 55,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S touto stavebnicou Útek baryonixa z lode (76942) môžu deti zaviesť akciu zo sveta LEGO Jurassic World na vodnú hladinu. Obsahuje loďku z kociek, ktorá dokáže plávať na vode aj keď na nej stojí figúrka baryonyxa, a je vôbec prvou LEGO Jurassic World stavebnicou, ktorej súčasťou je loď. Na lodi stojí klietka pre dinosaura, otáčavé prieskumné svetlo a odnímateľná kontrolná miestnosť, po vybratí ktorej sa možno ľahko dostať do nákladného priestoru.

Tvorivé stavanie a hry
Set je skvelým darčekom pre trendy deti a obsahuje mláďatko dinosaura, 2 figúrky rýb, 4 LEGO minifigúrky a množstvo doplnkov, ako sú uspávacia pištoľ, paralyzér, dinosaurie vajcia, záchranné vesty a mnoho iných, ktoré sú inšpiráciou pre vymýšľanie príbehov. Nechýba ani podrobný návod, takže stavanie si užijú aj nováčikovia vo svete LEGO stavebníc.

Svet plný dinosaurej akcie
Séria LEGO Jurassic World ponúka prémiové stavebnice, ktoré nadchnú staviteľov v každom veku a sú plné figúrok dinosaurov, minifigúrok, pôsobivých budov a štýlových vozidiel na hry i vystavenie.

  • S touto úžasnou stavebnicou z radu LEGO Jurassic World (76942) si deti môžu zinscenovať napínavý útek baryonyxa z lode. Set obsahuje štýlovú loď z kociek, ktorá pláva na vode, a to aj ak na jej palube stojí dinosaurus!
  • Obsahuje 4 minifigúrky: Daria, Yaz, Owena Gradyho a strážnika, ako aj polohovateľné dinosaurie mláďa baryonyxa a 2 figúrky rýb. Nechýba ani škála doplnkov vrátane uspávacej pištole, paralyzéra a 2 dinosaurích vajec.Na lodi stojí odnímateľná kontrolná miestnosť, po vybratí ktorej sa možno ľahko dostať do nákladného priestoru, a nechýba ani klietka pre dinosaura či otáčavé prieskumné svetlo. Set navyše obsahuje aj malý motorový čln, ktorý pláva na vode.
  • Táto prémiová stavebnica je inšpirovaná seriálom Jurassic World Camp Cretaceous a inými príbehmi Jurassic World a je tak tým najlepším darčekom na Vianoce, narodeniny alebo úžasnou odmenou pre deti od 8 rokov.
  • Veľká plávajúca loď meria vyše 14 cm na výšku, 40 cm na dĺžku a 13 cm na šírku. Ide o prvú stavebnicu zo série LEGO Jurassic World, ktorá obsahuje lode!
  • Je váš malý milovník dinosaurov nováčikom vo svete LEGO kociek? Nevadí. Tento 308-dielny set obsahuje zrozumiteľný ilustrovaný návod, takže môže stavať s istotou!
  • Tvorivé stavebnice zo série LEGO Jurassic World deťom (i dospelým fanúšikom) umožňujú prežiť scény z animovaného seriálu a filmov, vymýšľať si vlastné príbehy alebo si jednoducho vystaviť štýlové modely.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v odvetví, vďaka ktorým sa jednoducho a pevne spájajú do odolných modelov.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..