Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kľúčenka – Mickey 853998

Elegantn doplnok na taky i ke fanikov Disney filmov!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kľúčenka – Mickey
SKU 853998
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 4,99 €

Popis produktu

Podarujte fanúšikovi disneyoviek o Myšiakovi Mickeym túto skvelú LEGO ǀ Disney kľúčenku – Mickey (853998), ktorú si bude môcť vziať na svoje dobrodružstvá! Obsahuje štýlovú minifigúrku Mickeyho v klasických červených kraťasoch a žltých topánkach pripojenú na trvácnu kovovú retiazku a krúžok. Túto pôsobivú kľúčenku možno pripojiť na ruksak alebo ňou možno bezpečne pripnúť kľúče k vrecku či taške.

  • Potešte fanúšikov Disney rozprávok minifigúrkou Myšiaka Mickeyho zo série LEGO ǀ Disney pripojenou na trvácnu kovovú retiazku s krúžkom, ktorý možno bezpečne pripnúť na ruksak, tašku či kľúče.
  • Minifigúrku nie je možné od kovovej retiazky oddeliť.
  • Skvelý malý darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre malých fanúšikov disneyovskej postavy Myšiaka Mickeyho vo veku nad 6 rokov.
  • Keďže meria vyše 15 cm na dĺžku, je dostatočne veľká, aby ju mohol každý obdivovať, no zároveň dostatočne malá, aby nezavadzala.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..