Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Páska s vodou 854065

S touto zbavnou vodnou pskou mu deti popusti uzdu svojej fantzii

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Páska s vodou
SKU 854065
Kusy 23
Séria LEGO Xtra
Cena LEGO 8,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO fanúšikovia si zamilujú možnosť priviesť more k životu s touto parádnou doplnkovou sadou v podobe pásky s vodou (854065). Vyrolujte modrú pásku s efektmi vĺn a sčerenej vody a deti sa môžu okamžite pustiť do vytvárania zábavných príbehov z mora s použitím pásky a ďalších 10 prvkov, medzi ktorými nájdete žabu, rybu, kraba, morské riasy a raft. Deti s fantáziou táto hra pohltí na celé hodiny.

  • Malí stavitelia s touto milou doplnkovou sadou s vodnou páskou a 10 prvkami dostanú do rúk všetko, čo im treba na postavenie zábavných morských príbehov.
  • Jedná sa o čarovný narodeninový či vianočný LEGO darček, ktorý v deťoch vo veku 6 a viac rokov prebudí kreativitu a obsahuje aj jednoduchý návod, ktorý im pomôže rýchlo sa ponoriť do zábavných dobrodružstiev.
  • Páska meria vyše 8 cm na šírku a dá sa roztiahnuť až do dĺžky 15 m, čo je viac než dosť na to, aby sa deti mohli ponoriť do všetkých možných vodných dobrodružstiev.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..