Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kľúčenka – Mandalorian 854124

Skvel doplnok pre fanikov serilu Star Wars: The Mandalorian

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kľúčenka – Mandalorian
SKU 854124
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 4,99 €

Popis produktu

Fanúšikovia seriálu Star Wars: The Mandalorian môžu vyjadriť svoj obdiv k legendárnemu lovcovi odmien s touto cool kľúčenkou LEGO Star Wars Mandalorian (854124). Minifigúrka je pripevnená k odolnému kovovému krúžku a retiazke a je oblečená rovnako ako táto postava v seriáli služby Disney+. Skvelý malý darček pre malých aj dospelých fanúšikov, ktorý možno jednoducho pripojiť ku kľúčom alebo taške. Ich majiteľ tak môže mať tohto lovca odmien so sebou na každej misii.

  • Táto kľúčenka zo série LEGO Star Wars (854124) pozostáva z minifigúrky lovca odmien pripojenej k odolnému kovovému krúžku a retiazke. Minifigúrka je prichytená ku kovovej retiazke a nedá sa odpojiť.
  • Kovový krúžok sa dá ľahko pripojiť na kľúče, ruksaky a ďalšie veci.
  • Meria vyše 9 cm na dĺžku a poslúži ako skvelý malý darček pre fanúšikov seriálu Star Wars: The Mandalorian vo veku od šiestich rokov.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..