Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Mandalorián s Dieťaťom – ozdoba na tašku 5006367

Pardna ozdoba na taku pre fanikov serilu Star Wars:Mandalorin

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mandalorián s Dieťaťom – ozdoba na tašku
SKU 5006367
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 7,99 €

Popis produktu

Deti sa môžu s touto zábavnou ozdobou na tašku vydávať na každodenné misie s populárnymi postavami zo seriálu Star Wars: The Mandalorian. Táto ozdoba obsahuje podobizne minifigúrok LEGO Mandaloriana a Dieťaťa z pružného, odolného silikónu a je parádnym nápadom na darček pre deti od 6 rokov. Dá sa ľahko pripojiť k taške a na zadnej strane je dosť miesta na vpísanie kontaktných údajov, takže deti svoje veci vždy spoznajú.

  • Ozdoba na tašku s Mandalorianom a Grogu – je vyrobená z pružného, odolného silikónu a obsahuje podobizne 2 minifigúrok LEGO, pružný krúžok na ľahké pripojenie a miesto na vpísanie kontaktných údajov na zadnej strane
  • Nápad na darček pre deti od 6 rokov – táto ozdoba na tašku predstavuje zábavný darček na narodeniny, Vianoce alebo ako prekvapenie pre malých fanúšikov seriálu Star Wars: The Mandalorian
  • Pripojte si ju k batohu, taške či obedáru – meria vyše 18 cm na dĺžku a 5 cm na šírku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..