Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Záchranárske terénne auto do divočiny 60301

Zchranrska stavebnica pre deti situovan do divoiny

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Záchranárske terénne auto do divočiny
SKU 60301
EAN 5702016911923
Kusy 157
Séria LEGO City
Cena LEGO 31,14 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti sa môžu stať každodennými hrdinami s touto stavebnicou LEGO City Záchranárske terénne auto do divočiny (60301), ktorá obsahuje záchranársky tím vrátane hrdinskej Jessicy Sharpe zo seriálu LEGO City Adventures, a k tomu ešte leva s mláďaťom a hada s vajíčkom. Stačí už len dodať prostredie rieky, vodný skúter a auto s náhonom na všetky 4 kolesá, aby bola scéna pripravená na vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá v divočine.

Zábava pre celú rodinu
Stavebnice zo série LEGO 4+ prinášajú deťom, priateľom a rodinám dlhé hodiny zábavy. Každý set obsahuje jednoduchý návod na stavanie a štartovaciu kocku pre najmenších. A súčasťou stavebníc 4+ je aj návod Instructions PLUS, ktorý nájdete v aplikácii LEGO Building Instructions. S týmto interaktívnym návodom na stavanie s nástrojmi na približovanie a otáčanie modelov bude skladanie z LEGO kociek naozaj hračka.

Úžasný svet stavebníc zo série LEGO City
Stavebnice zo série LEGO City inšpirované divočinou uvedú deti priamo do akcie vďakaikonickým zvieratám, realistickým prostrediam, parádnym vozidlám a inšpiratívnym postavám, ktoré nabádajú k zohrávaniu nápaditých scénok zo skutočného života.

  • Táto stavebnica LEGO City Záchranárske terénne auto do divočiny (60301) je ideálna pre malých milovníkov zvierat a nápaditých hier vo veku od 4 rokov a pre fanúšikov seriálu LEGO City Adventures.
  • Čo je v balení? Táto stavebnica obsahuje všetko, čo deti potrebujú na postavenie auta s náhonom na všetky 4 kolesá, vodného skútra a scénky zo savany, ako aj figúrky leva s mláďaťom a hada.
  • Deti môžu zbúrať most aktivovaním funkcie, použiť navijak na terénnom aute a vymýšľať si realistické príbehy v divočine s ikonickými zvieratami a Jessicou Sharpe zo seriálu LEGO City Adventures.
  • Skvelý darček na narodeniny alebo pri inej príležitosti. Ponúka deťom vo veku od 4 rokov dlhé hodiny zábavy a dá sa kombinovať s inými setmi zo série LEGO City situovanými do divočiny pri ďalších dobrodružstvách so zvieratami.
  • Poskladané záchranárske terénne auto do divočiny meria vyše 6 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Medzi LEGO doplnkami nechýba hadie vajíčko, nástroj na odchyt hadov, 2 debničky, ďalekohľad, vysielačka, kamera, kosti, fľaška, klobáska a kefa na vlasy.
  • Táto stavebnica zo série LEGO 4+ obsahuje tlačený aj digitálny návod, ako aj štartovaciu kocku, aby aj úplní nováčikovia dokázali s hrdosťou stavať vlastné LEGO hračky!
  • Stavebnice zo série LEGO City inšpirované divočinou uvedú deti priamo do akcie a pomôžu im rozvíjať dôležité životné zručnosti pri vymýšaní vzrušujúcich príbehov a situácií, ktoré zachytávajú zábavné stránky života.
  • Všetky LEGO City dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Všetky LEGO dieliky dôsledne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá stavebnica spĺňala prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..