Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60252 Buldozér na stavbe

LEGO súprava staveniska pre deti vo veku od štyroch rokov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Buldozér na stavbe
SKU 60252
EAN 5702016617863
Kusy 126
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto stavebnica s buldozérom je ideálnou vstupnou bránou do vzrušujúceho sveta LEGO® City série. Dokonale sa hodí pre deti vo veku od 4 rokov a bola navrhnutá tak, aby podporovala tvorivú, samostatnú hru založenú na scenároch zo skutočného života.
  • Čo je v balení? Táto súprava z prostredia stavby (60252) obsahuje buldozér s funkčnou lyžicou, žeriav s demolačnou guľou, miešačku, dve minifigúrky a viac. Stačí štipka predstavivosti a nekonečná zábava je zaručená!
  • Deti môžu označiť hranice stavby značkou a kužeľmi, demolačnou guľou zbúrať stenu, nabrať tehly buldozérom, roztočiť miešačku a oveľa viac. Skvelý darček pre deti, ktoré sa milujú hrať s použitím predstavivosti.
  • LEGO® City stavebnice pre deti od 4 rokov predstavujú zábavný spôsob, ako sa učiť skladať LEGO stavebnice. So špeciálnymi kockami pre začiatočníkov a jednoduchými návodmi pomáhajú deťom postupne získavať sebadôveru a schopnosti.
  • Po zostavení meria buldozér viac ako 8 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Jeho príves má rozmery viac než 4 cm na dĺžku, 9 cm na výšku a 4 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné batérie. Túto stavebnicu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
  • Návod tejto súpravy pre deti od 4 rokov je v balení. Prípadne si stiahnite návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou aplikácie LEGO® Life. Model v ňom môžete otáčať, približovať a odďaľovať, vďaka čomu nadobudne stavanie reálnejší rozmer.
  • LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebadôveru prostredníctvom budov s množstvom funkcií, realistických vozidiel a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej, samostatnej hre.
  • LEGO® kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO® City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® City stavebnice dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..