Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kaskadérsky tréningový park 60293

tlov stavebnica kaskadrskeho parku pre deti!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaskadérsky tréningový park
SKU 60293
EAN 5702016911961
Kusy 170
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica kaskadérskeho tréningového parku (60293) zo série LEGO City sa dodáva s motorkou na zotrvačník, ktorá je ako stvorená na fenomenálnu kaskadérsku akciu. Deti ju môžu aktivovať a brázdiť s ňou cez škálu úžasných rekvizít, spĺňať rôzne výzvy a neskôr kaskadérske moduly preusporiadať na ďalšie súťaže a vystúpenia.

Stavebnica pre deti od 5 rokov
S touto stavebnicou získavate jednoduchý tlačený návod na stavanie a návod Instructions PLUS. Tento interaktívny návod je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety a je vybavený nástrojmi na približovanie a otáčanie modelu, vďaka ktorým je stavanie setu hračka.

Inšpiratívny svet LEGO City
So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, štýlovým vozidlám, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na realistických scenároch. Pre ešte viac zábavy a vzrušenia môžete set skombinovať s inými akčnými stavebnicami zo sveta LEGO City Stuntz!

  • Pripravte scénu na vzrušujúce hry plné akcie s týmto kaskadérskym tréningovým parkom (60293) od LEGO City. Súčasťou sú kaskadérska motorka na zotrvačník, rôzne rekvizity a výzvy, s ktorými sú úžasné vystúpenia isté.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na postavenie modulárneho kaskadérskeho parku s 2 rampami, prekážkami, plameňmi a pavúčou klietkou. Navyše obsahuje aj motorku na zotrvačník a minifigúrku zo seriálu LEGO City, Treada Octanea.
  • Po natiahnutí motorky na zotrvačník môžu deti predvádzať fantastické kaskadérske kúsky. Set možno navyše skombinovať s ďalšími stavebnicami z radu LEGO City Stuntz pre ešte väčšie podujatia a vystúpenia!
  • Inšpiratívny darček na narodeniny alebo inú príležitosť pre deti od 5 rokov. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti, takže deti sa ponoria do hier raz-dva!
  • Po zostavení kaskadérsky tréningový park meria vyše 10 cm na výšku, 30 cm na šírku a 13,5 cm do hĺbky.
  • Nepotrebujete batérie. Túto stavebnicu poháňa zotrvačník a detská fantázia.
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi!
  • So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na situáciách zo skutočného života.
  • Všetky dieliky LEGO City spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Kocky a dieliky zo série LEGO City nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..