Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Hovoriaci Triediaci klobúk 76429

LEGO Harry Potter Hovoriaci Triediaci klobk, ktor skutone rozprva!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hovoriaci Triediaci klobúk
SKU 76429
Kusy 561
Séria LEGO Harry Potter
Vek 18+ vek
Cena LEGO 97,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Ponorte sa do očarujúcej stavby s touto stavebnicou rokfortský Hovoriaci Triediaci klobúk (76429), vôbec prvou stavebnicou zo série LEGO Harry Potter, ktorá obsahuje zvukovú kocku, ktorá oživí celý výstavný model. Ohnite vrch klobúka alebo si hopoložte na hlavu, čím aktivujete jeho zvuk a klobúk začne rozprávať! Zistite, akú fakultu Rokfortu pre vás vyberie a z času načas si vypočujte aj pieseň o Triediacom klobúku.

Umiestnite klobúk na stojan, ktorý je ozdobený erbami fakúlt Chrabromil, Sliz olin, Bifľomor a Bystrohlav. Táto jedinečná stavebnica LEGO obsahuje aj minifigúrku Harryho Pottera, ktorá má na sebe triediaci klobúk, a dotvára tak celý špeciálny výstavný kúsok.

Táto zostaviteľná stavebnica s motívom dobrodružného filmu bude čarovným darčekom pre vás, mamky aj ockov, ktorí majú radi Čarodejnícky svet, aj všetkých ostatných dospelých milovníkov filmov o Harrym Potterovi.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..