Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

Rozširujúca súprava LEGO Education SPIKE Prime Expansion Set 45681

Posute stavebnicu SPIKE Prime na nov rove

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov Rozširujúca súprava LEGO Education SPIKE Prime Expansion Set
SKU 45681
Kusy 604
Séria LEGO Education
Cena LEGO 129,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Inšpirujte žiakov 6. až 8. ročníka, aby preskúmavali pokročilejšie výtvory a naďalej pestovali svoj záujem o oblasť vied STEAM pomocou súpravy LEGO Education SPIKE Prime Expansion Set (45681). Táto súprava s viac než 600 LEGO prvkami prináša tiež možnosť kombinácie so súpravou SPIKE Prime Set (45678), ako aj bezplatnú aplikáciu SPIKE. Pomocou nich sa učitelia a žiaci môžu vrhnúť do vzrušujúceho sveta robotických súťaží.

  • Prvky LEGO Technic a System v pestrej farebnej palete vrátane dvoch veľkých kolies, ozubených panelov a podložky pre tvorcov pre výpočtové zariadenia s jednou doskou, veľkého motorčeka a snímača farieb.
  • Vďaka podložke pre tvorcov je integrácia vami vybraných výpočtových zariadení s jednou doskou rýchla a jednoduchá.
  • Umožňuje kombináciu so súpravou LEGO Education SPIKE Prime Set (45678) a bezplatnou aplikáciou SPIKE. Výsledkom je viac než 10 hodín vzdelávania podľa učebnej osnovy, ktoré vás pripraví na súťaž.
  • Zahŕňa prehľadné online plány lekcií a podporu pre učiteľov.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..