Notice: Undefined variable: series in /home/bricksk/public_html/wp-content/themes/lego/functions.php on line 259
Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 45678 Education SPIKE Prime Set

Špičkový vzdelávací nástroj založený na koncepte STEAM

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Education SPIKE Prime Set
SKU 45678
Kusy 528
Séria LEGO Education
Cena LEGO 400,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pevný úložný box s priehradkami na triedenie, programovateľné zariadenie hub, snímač vzdialenosti, snímač sily, snímač farby, veľký motorček, dva stredné motorčeky a viac než 500 pútavých LEGO® Technic™ prvkov v palete sviežich farieb.
  • Programovateľné zariadenie hub obsahuje maticu svetiel (5×5), 6 vstupno-výstupných portov, integrovaný gyroskop so šiestimi osami, možnosť pripojenia cez rozhranie Bluetooth a dobíjateľnú batériu.
  • Programovacie prostredie na báze presúvania pre tablety a počítače je inšpirované obľúbeným programovacím jazykom Scratch, ktorý využívajú milióny detí na celom svete.
  • Zaujmite žiakov tromi plánmi vedeckých lekcií STEAM pre 6. až 8. ročník so zameraním na inžinierstvo a počítačovú vedu. Sú v súlade s učebnými štandardmi a dokonale optimalizované pre 45-minútové hodiny. Zahŕňa prehľadné online plány lekcií a podporu pre učiteľov.
  • Využívajte zručnosti v oblasti inžinierskeho dizajnu v každom kroku procesu dizajnovania.
  • Rozvíjajte efektívne zručnosti riešenia problémov a programovania formou analýzy problémov a uvažovania v rovine algoritmov.
  • Navrhujte projekty, ktoré kombinujú hardvérové a softvérové prvky, na zbieranie a výmenu údajov.
  • Pracujte s premennými, dátovými poľami a cloudovými údajmi.
  • Využívajte kritické myslenie a rozvíjajte praktické zručnosti pre kariérne uplatnenie budúcnosti.

Ak ste pedagóg a tieto produkty kupujete pre školy alebo s cieľom poskytovať inú formu akreditovaného vzdelávania, kliknutím na nižšie uvedenú adresu zistíte viac informácií o tom, ako tieto možnosti vyhľadávať a využívať na dosiahnutie cieľov vzdelávania, ktoré sú prispôsobené miestnym požiadavkám v oblasti školstva, vrátane balíkov pre triedy, ponúk pre profesionálny rozvoj a možností vzdelávania v triedach. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Hľadáte vzdelávacie aktivity pre deti v každom veku, ktoré sa dajú vykonávať doma?
Či už sú deti v triede alebo doma v obývačke, majú veľkú fantáziu, všetko ich zaujíma, túžia objavovať nové veci a podnikať riziká. Pre ich plnohodnotný rozvoj stačí nájsť tie správne zdroje. Séria LEGO Education vám pomôže. Prostredníctvom praktického učenia môžu deti vymýšľať vlastné stavebné nápady a modely, a zároveň tak pracovať na dôležitých zručnostiach, ako sú komunikácia, spolupráca, kritické myslenie či tvorivosť.

Už vyše 40 rokov séria LEGO Education vytvára vzdelávacie možnosti založené na osvedčenej teórii vzdelávania, podľa ktorej sa deti najlepšie učia a najviac si pamätajú prostredníctvom praktických skúseností. Naše výrobky nie sú hračky. Využívanie zdrojov vzdelávania zo série LEGO Education v domácom prostredí prináša pocit naplnenia a skvele tak dopĺňa požiadavky miestnych učebných osnov.

Tím LEGO Education ponúka predpredajnú i popredajnú podporu s cieľom zaistiť čo najúčinnejšie využívanie zdrojov zo série LEGO Education v vzdelávacom prostredí. Obráťte sa na náš tím zákazníckeho servisu.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..