Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Education SPIKE Prime Set 45678

pikov vzdelvac nstroj zaloen na koncepte STEAM

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Education SPIKE Prime Set
SKU 45678
Kusy 528
Séria LEGO Education
Cena LEGO 459,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Súprava LEGO Education SPIKE Prime Set je vyhľadávaný učebný nástroj série STEAM pre žiakov 6. až 8. ročníka. Vďaka kombinácii pestrofarebných LEGO stavebných prvkov, jednoduchého hardvéru a intuitívneho programovacieho jazyka využívajúceho presúvanie, ktorý bol inšpirovaný programovacím jazykom Scratch, SPIKE Prime neustále púta žiakov formou hravých učebných aktivít. Žiaci tak musia kriticky uvažovať a riešiť komplexné problémy bez ohľadu na svoju úroveň vedomostí. SPIKE Prime ponúka rôzne možnosti, od začiatočníckych projektov až po neobmedzené možnosti tvorivého dizajnu. Vďaka tomu pomáha žiakom spoznávať základy sveta STEAM (veda, technológie, inžinierstvo, umenie a matematika) a osvojovať si zručnosti 21. storočia potrebné na to, aby sa stali inovatívnymi mozgami zajtrajška. A pritom zažívajú kopec zábavy!

Srdcom systému SPIKE Prime je programovateľné centrálne zariadenie nazývané hub. Toto pokročilé a zároveň ľahko používateľné zariadenie v tvare kocky obsahuje šesť vstupno-výstupných portov, svetelnú maticu (5×5), možnosť pripojenia cez rozhranie Bluetooth, reproduktor, gyroskop so šiestimi osami a dobíjateľnú batériu. Súprava SPIKE Prime Set tiež obsahuje vysokopresné motorčeky a snímače, ktoré spolu s celou škálou pestrofarebných LEGO stavebných prvkov umožňujú žiakom dizajnovať a vytvárať zábavné roboty, dynamické zariadenia a iné interaktívne modely. Množstvo prípojných bodov na zariadení hub, motorčeky a senzory, ako aj nové veľké stavebné prvky znamenajú, že študenti trávia menej času stavaním a viac času učením. Odolný úložný box a dve priehradky na triedenie tiež znamenajú minimum času potrebného na prípravu a upratovanie, pričom menšie priehradky sú ideálne pre menšie stoly.

Intuitívne programovacie prostredie pre tablety a počítače využíva to najlepšie z obľúbeného programovacieho jazyka založeného na jazyku Scratch. Výsledkom je systém, ktorý si zamilujú učitelia aj žiaci. Okrem úvodného materiálu obsahuje aplikácia tri učebné plány v súlade s učivom STEAM zamerané na inžinierstvo a počítačovú vedu. Tieto lekcie boli vypracované pre žiakov 6. až 8. ročníka a optimalizované pre 45-minútové hodiny. Urýchľujú spoznávanie sveta STEAM tým, že nútia žiakov kriticky uvažovať a riešiť kompletné problémy bez ohľadu na ich úroveň vedomostí. Prehľadné online plány lekcií s množstvom dostupného a interaktívneho podporného materiálu poskytujú učiteľom všetko, čo potrebujú, aby mohli sebavedomo viesť hodiny bez ohľadu na predošlé skúsenosti.

  • Pevný úložný box s priehradkami na triedenie, programovateľné zariadenie hub, snímač vzdialenosti, snímač sily, snímač farby, veľký motorček, dva stredné motorčeky a viac než 500 pútavých LEGO Technic prvkov v palete sviežich farieb.
  • Programovateľné zariadenie hub obsahuje maticu svetiel (5×5), 6 vstupno-výstupných portov, integrovaný gyroskop so šiestimi osami, možnosť pripojenia cez rozhranie Bluetooth a dobíjateľnú batériu.
  • Programovacie prostredie na báze presúvania pre tablety a počítače je inšpirované obľúbeným programovacím jazykom Scratch, ktorý využívajú milióny detí na celom svete.
  • Zaujmite žiakov tromi plánmi vedeckých lekcií STEAM pre 6. až 8. ročník so zameraním na inžinierstvo a počítačovú vedu. Sú v súlade s učebnými štandardmi a dokonale optimalizované pre 45-minútové hodiny. Zahŕňa prehľadné online plány lekcií a podporu pre učiteľov.
  • Využívajte zručnosti v oblasti inžinierskeho dizajnu v každom kroku procesu dizajnovania.
  • Rozvíjajte efektívne zručnosti riešenia problémov a programovania formou analýzy problémov a uvažovania v rovine algoritmov.
  • Navrhujte projekty, ktoré kombinujú hardvérové a softvérové prvky, na zbieranie a výmenu údajov.
  • Pracujte s premennými, dátovými poľami a cloudovými údajmi.
  • Využívajte kritické myslenie a rozvíjajte praktické zručnosti pre kariérne uplatnenie budúcnosti.

Ak ste pedagóg a tieto produkty kupujete pre školy alebo s cieľom poskytovať inú formu akreditovaného vzdelávania, kliknutím na nižšie uvedenú adresu zistíte viac informácií o tom, ako tieto možnosti vyhľadávať a využívať na dosiahnutie cieľov vzdelávania, ktoré sú prispôsobené miestnym požiadavkám v oblasti školstva, vrátane balíkov pre triedy, ponúk pre profesionálny rozvoj a možností vzdelávania v triedach. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Hľadáte vzdelávacie aktivity pre deti v každom veku, ktoré sa dajú vykonávať doma?

Či už sú deti v triede alebo doma v obývačke, majú veľkú fantáziu, všetko ich zaujíma, túžia objavovať nové veci a podnikať riziká. Pre ich plnohodnotný rozvoj stačí nájsť tie správne zdroje. Séria LEGO Education vám pomôže. Prostredníctvom praktického učenia môžu deti vymýšľať vlastné stavebné nápady a modely, a zároveň tak pracovať na dôležitých zručnostiach, ako sú komunikácia, spolupráca, kritické myslenie či tvorivosť.

Už vyše 40 rokov séria LEGO Education vytvára vzdelávacie možnosti založené na osvedčenej teórii vzdelávania, podľa ktorej sa deti najlepšie učia a najviac si pamätajú prostredníctvom praktických skúseností. Naše výrobky nie sú hračky. Využívanie zdrojov vzdelávania zo série LEGO Education v domácom prostredí prináša pocit naplnenia a skvele tak dopĺňa požiadavky miestnych učebných osnov.

Tím LEGO Education ponúka predpredajnú i popredajnú podporu s cieľom zaistiť čo najúčinnejšie využívanie zdrojov zo série LEGO Education v vzdelávacom prostredí. Obráťte sa na náš tím zákazníckeho servisu.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..