Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Plyšový chlapík v obleku žraloka 5007557

Spojte sily s chlapkom v obleku raloka

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Plyšový chlapík v obleku žraloka
SKU 5007557
Séria LEGO Minifigúrky
Cena LEGO 22,99 €

Popis produktu

Deti určite poteší táto zväčšená verzia populárnej minifigúrky LEGO plyšového chlapíka v obleku žraloka z 15. série na maznanie, hranie a vystavenie vyrobená z mäkkej látky. Tento milý chlapík, ktorý prekonal svoj strach zo žralokov a vody natoľko, až začal žraloky napodobňovať, je ideálnym spoločníkom na dlhé cesty pre malé deti. Chlapík v obleku žraloka je odolný a má rovné nohy, takže dokáže stáť bez opory, no poslúži aj ako pútavý doplnok do izby.

  • Plyšový chlapík v obleku žraloka LEGO – Zväčšená minifigúrka LEGO na maznanie, hranie a vystavenie. Súčasť zberateľskej série plyšákov LEGO
  • Mäkká a prítulná – 100 % polyesterová látka s vyšívanými dekoratívnymi prvkami. Vypchatá polyetylénovými guľôčkami
  • Má odolnú konštrukciu a rovné nohy, vďaka ktorým dokáže stáť na rovných povrchoch – Plyšový chlapík v obleku žraloka meria vyše 22 cm na výšku a je zábavným darčekom pre deti a fanúšikov stavebníc LEGO v každom veku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..