Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Obedár s obrázkami minifigúrok 5005928

tlov obedr pre milovnkov LEGO minifigrok!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Obedár s obrázkami minifigúrok
SKU 5005928
Séria LEGO Minifigúrky
Cena LEGO 7,99 €

Popis produktu

Zbaľte všetko, čo potrebuje mladý LEGO fanúšik pre zdravý a chutný obed, do tohto ikonického Obedára s obrázkami minifigúrok (5005928) LEGO. Skvelý nápad na darček pre mladých chlapcov a dievčatá, ktorí majú radi grafiku s emotikonmi minifigúrok. Obedár je vyrobený z polypropylénu kvôli odolnosti. Súčasťou je aj pohyblivá prepážka na oddeľovanie jednotlivých jedál. Deti razom nájdu úchytky, vďaka ktorým sa vrchnák nádoby ľahko otvára… a z vrchnáka je zrazu aj skvelý malý tanier!

  • Odolný obedár z polypropylénu dekorovaný zábavnou grafikou s emotikonmi LEGO minifigúrok, ktorá vyčaruje na detských tvárach nejeden úsmev.
  • Obedár má ľahko otvárateľné úchytky, vďaka ktorým drží vrchnák na mieste, aby jedlo ostalo čerstvé čo najdlhšie. Súčasťou je aj pohyblivá prepážka vnútri na oddeľovanie jednotlivých jedál.
  • Vrchnák možno použiť ako tanier.
  • Obedár meria vyše 17 cm na dĺžku, 13 cm na šírku a 6 cm do hĺbky. Vďaka tejto pohodlnej kapacite môžete vášmu dieťaťu zabaliť všetko, čo potrebuje pre zdravý obed.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..