Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO We Just Click 5007616

Oslvte to, o ns vo svete LEGO spja

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO We Just Click
SKU 5007616
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 14,99 €

Popis produktu

Niet pochýb, že kniha LEGO We Just Click v srdciach všetkých fanúšikov stavebníc LEGO prebudí lásku a náklonnosť. Táto 128-stranová kniha v pevnej väzbe je plná úchvatných ilustrácií 50 stavebníc, na ktorých sa minifigúrky LEGO delia o svoje neobyčajné, povzbudzujúce či vtipné múdrosti o vzťahoch, láske a všetkom, čo nás spája. Každá stránka vám vyčarí úsmev na tvári alebo vás snáď i rozosmeje svojimi milými a humornými pohľadmi na lásku vo svete LEGO. Každý fanúšik LEGO si tu nájde svoje!

  • Kniha, do ktorej sa zamilujete – Táto 128-stranová kniha v pevnej väzbe zobrazuje 50 stavebníc s minifigúrkami LEGO, ktoré sa delia o svoje pohľady na lásku
  • Nápad na darček pre fanúšikov stavebníc LEGO s romantickou dušou – Túto ilustrovanú knihu môžete darovať vášnivému fanúšikovi LEGO na narodeniny, sviatky či „len tak“
  • Rozmery – Meria vyše 17 cm na dĺžku a 12 cm na šírku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..