Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

71382 Oficiálneho obchodu LEGO 71382 SK

Zábavné rozšírenie s piraňovou rastlinkou

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov 71382 Oficiálneho obchodu LEGO SK
SKU 71382
EAN 5702016913255
Kusy 267
Séria LEGO UNKNOWN
Cena LEGO 29,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti teraz môžu vďaka sade Hlavolam s piraňovou rastlinou (71382) rozšíriť svoj štartovací set LEGO® Super Mario™ o výzvy plné otočiek a skokov v jedovatej džungli z kociek.
  • Obsahuje LEGO® figúrky legendárnych nepriateľov Super Maria – dve piraňové rastliny a Spinyho – ktorých musí LEGO® Mario™ (figúrka nie je súčasťou balenia) poraziť.
  • Obsahuje rotujúci kolotoč, ktorým možno prekonať piraňové rastliny, a tri špeciálne kocky s červenou mincou, ktoré keď pozbierate v časovom limite, získate obrovskú odmenu.
  • Táto 267-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo sviatky pre tvorivé deti vo veku od 7 rokov, ktoré už vlastnia štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorý je potrebný na interaktívnu hru.
  • Tento modul meria v základnej zostave viac než 9 cm na výšku, 8 cm na šírku a 16 cm do hĺbky a možno ho rôzne prestavať a kombinovať s inými sadami série LEGO® Super Mario™.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ obsahuje stavebné pokyny, inšpiráciu na rôzne spôsoby stavania a hry. Zoznam kompatibilných zariadení s Androidom a iOS nájdete na LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské hračky zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta a fanúšikom umožňujú neobmedzenými spôsobmi rozširovať, pretvárať a vytvárať jedinečné dráhy na samostatnú alebo skupinovú hru.
  • LEGO® dieliky už od roku 1958 spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO® kocky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..