Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Snová dedinka 40657

Nevedn stavebnica zaloen na televznom serili LEGO DREAMZzz

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Snová dedinka
SKU 40657
Kusy 434
Séria LEGO UNKNOWN
Cena LEGO 26,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Dovoľte deťom od 7 rokov preskúmať magické prostredie z televízneho seriálu LEGO DREAMZzz s touto napínavou stavebnicou Snová dedinka (40657). Dedinka je kúzelným miestom, ktoré hrdinovia často navštevujú počas spánku. Prebýva v plno snových bytostí a nájdete tam množstvo očarujúcich podnikov vrátane čarodejníckeho obchodu, pekárne a kováčskej dielne. Deti si môžu vybrať, či si zahrajú scénku s nakupovaním, alebo si pretvoria priložené moduly a vytvoria obrannú vežu pripravenú na útoky Nočných príšer!

  • Vyberte si svoje dobrodružstvo – Vďaka návodu s príbehom si deti môžu vybrať, či sa zahrajú na scénku s nakupovaním alebo si postavia obrannú vežu
  • Okúzľujúce prvky – Deti si obľúbia rotujúci veterný mlyn na pekárni, pohyblivý nápis na čarodejníckom obchode a prepracovanú minifigúrku Jaydena
  • Rozmery – Čarodejnícky obchod meria vyše 11 cm na výšku, 12 cm na šírku a 7 cm do hĺbky

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..