Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Plyšový Albus Dumbledore 5007454

asn plyov hraka v podobe Albusa Dumbledora

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Plyšový Albus Dumbledore
SKU 5007454
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 29,99 €

Popis produktu

Fanúšikovia Harryho Pottera môžu vďaka tomuto plyšovému Albusovi Dumbledorovi spoznať múdreho riaditeľa Rokfortskej strednej školy čarodejníckej. Táto zväčšená verzia minifigúrky LEGO Albusa Dumbledora z mäkkej látky bude skvelým spoločníkom na cestách a inšpiruje deti k vymýšľaniu vlastných dobrodružných príbehov na Rokforte. Zberateľská plyšová hračka v podobe Albusa Dumbledora je odolná a má rovné nohy, takže dokáže stáť bez opory a keď sa s ňou práve nehráte, poslúži ako krásny výstavný kúsok.

  • Plyšový Albus Dumbledore LEGO – Rozkošná plyšová hračka v tvare zväčšenej minifigúrky LEGO Albusa Dumbledora, s ktorou sa deti môžu maznať, hrať a následne si ju vystaviť
  • Mäkká a prítulná – 100 % polyesterová látka s vyšívanými dekoratívnymi prvkami. Vypchatá polyetylénovými guľôčkami
  • Je odolný a má nohy, vďaka ktorým dokáže stáť na rovných povrchoch – Plyšový Albus Dumbledore meria vyše 33 cm na výšku a je zábavným darčekom pre deti a fanúšikov Harryho Pottera v každom veku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..