Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Build and Stick: Robots 5007895

Sada knihy, kociek a nlepiek na stavanie robotov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Build and Stick: Robots
SKU 5007895
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 14,99 €

Popis produktu

Podporte nadšenie detí z robotov s touto sadou LEGO Build and Stick: Robots, ktorá obsahuje knihu, kocky a nálepky! Na 48 stranách plných aktivít nájdu deti maľovankové výzvy, zábavné nálepky, návody na stavanie a tipy, ako vytvoriť vlastných robotov. Súčasťou balenia je 52 dielikov LEGO, s ktorými si deti môžu postaviť 1 z 3 rôznych robotov a potom si svoje výtvory prispôsobiť podľa seba pomocou viac ako 240 samolepiek, ktoré sa dajú používať zas a znova, a 32 rôznych dierovačov na papier.

  • LEGO Build and Stick: Robots – Táto 48-stranová kniha v pevnej väzbe je plná aktivít, obsahuje 52 dielikov LEGO a vyše 240 opakovane použiteľných samolepiek s návodmi a tipmi na vytvorenie vlastných robotov
  • Stavebnica 3 v 1 – Deti si môžu vybrať jedného z 3 robotov, postaviť ho a prispôsobiť si ho podľa seba. Varovanie: Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov
  • Kreatívny darček pre deti – Kniha LEGO Build and Stick: Robots meria vyše 27 cm na dĺžku a 20 cm na šírku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..