Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Fun to Color 5007391

asn knika s maovankami pre malch fanikov sgy Star Wars

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Fun to Color
SKU 5007391
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 7,99 €

Popis produktu

Od parádnych hviezdnych lodí až po vzdialené planéty a boje s galaktickými zloduchmi – kniha LEGO Star Wars Fun to Color ponúka rôzne obrázky vzrušujúcich scén na vymaľovanie. Váš malý hrdinský Jedi musí pomocou Sily (a tiež svojich farbičiek či fixiek) vymaľovať rôzne ilustrácie a plniť zábavné hlavolamy. Táto 48-stranová knižka s aktivitami je fantastickým darčekom pre každé dieťa, ktoré zbožňuje vyfarbovanie alebo stavebnice LEGO Star Wars.

  • Knižka s maľovankami LEGO Star Wars – Táto 48-stranová kniha s mäkkou väzbou je plná obľúbených postáv a scén zo sveta LEGO Star Wars, ktoré si deti môžu vymaľovať, a nechýbajú ani zábavné hlavolamy
  • Zábavné a kreatívne aktivity pre menšie deti – Deti môžu ilustráciám vdýchnuť život pomocou svojich farbičiek a fixiek
  • Darček pre malých fanúšikov série LEGO Star Wars – Kniha meria vyše 28 cm na dĺžku a 20 cm na šírku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..