Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10258 Londnsky autobus

Vetci na palubu londnskeho autobusu!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Londnsky autobus
SKU 10258
EAN 5702015865296
Kusy 1686
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 16+ vek
Cena LEGO 119,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vzdaj poctu klasickému dizajnu s týmto okúzľujúcim dvojposchodovým londýnskym autobusom s množstvom autentických detailov vrátane žiarivočervenej farby, panoramatického predného skla, špeciálne vyrobených klasických pneumatík, tabuľky s cieľovou stanicou, otvorenej zadnej plošiny s držadlom, košom na lístky, hasiacim prístrojom a točitým schodiskom, ktoré vedie na hornú vyhliadkovú plošinu. Model má otvárateľnú kapotu s motorom, detailne prepracovanú kabínu vodiča s posuvnými dverami a odnímateľnú strechu a hornú plošinu na lepší prístup k detailnému interiéru, ktorý zahŕňa sedadlá s opotrebovaným vzhľadom a ďalšie autentické detaily vrátane zabudnutého dáždnika, novín, prázdnej plechovky od nápoja a odhodenej žuvačky. Obojstranné reklamné plagáty sú k dispozícii v podobe tlačených štítkov s reklamou z 50. rokov alebo reklamou z dnešného Londýna. S týmto LEGO Creator Expert modelom získaš komplexné a výnimočné staviteľské zážitky s nádychom nostalgie a štýlu.

  • Londýnsky autobus je dodávaný s rôznymi funkciami a detailmi postavenými z kociek vrátane veľkých okien, žiarivočervenej zaoblenej karosérie, panoramatického čelného skla, obojstranných reklamných plagátov v podobe tlačených štítkov, špeciálne vyrobených klasických pneumatík a tabuliek s cieľovou stanicou. Model je tiež vybavený otvárateľnou kapotou s motorom, detailne prepracovanou kabínou vodiča s posuvnými dverami, odnímateľnou strechou a horným poschodím na lepší prístup k detailnému interiéru.
  • Súčasťou detailov v interiéri sú sedadlá s opotrebovaným vzhľadom, otvorená zadná plošina s držadlom, kôš na lístky, hasiaci prístroj a točité schodište, ktoré vedie na hornú vyhliadkovú plošinu. Medzi ďalšími autentickými detailmi nájdeš zabudnutý dáždnik, noviny, prázdnu plechovku od nápoja a odhodenú žuvačku.
  • Vyber si svoje obľúbené desaťročie s miniatúrnymi obojstrannými reklamnými plagátmi s reklamou z 50. rokov alebo dnešného Londýna.
  • Odpoj strechu a horné poschodie a získaj úplný prístup k detailnému interiéru.
  • Posunutím otvor dvere vodiča na lepší prístup k detailnej kabíne s panoramatickým čelným sklom.
  • Zdvihni kapotu a prezri motor.
  • Medzi špeciálnymi prvkami nájdeš štandardnú pneumatiku, ktorá je novinkou na august 2017, červené oblúky a kocky s veľkosťou 1 x 1 x 1 A2/3 so zvislými výstupkami.
  • Táto stavebnica obsahuje vyše 1 680 dielov.
  • Tento model je veľkostne prispôsobený na vystavovanie na poličke spolu s ďalšími modelmi vozidiel zo série LEGO Creator Expert.
  • Meria vyše 18 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 13 cm na šírku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..