Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10258 Londnsky autobus

Vetci na palubu londnskeho autobusu!


Notice: Undefined variable: pricing_title_retired in /home/u68100p141970/domains/brickmaster.sk/public_html/wp-content/themes/lego/single.php on line 229

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Londnsky autobus
SKU 10258
EAN 5702015865296
Kusy 1686
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 16+ vek
Cena LEGO 119,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vzdaj poctu klasickému dizajnu s týmto okúzľujúcim dvojposchodovým londýnskym autobusom s množstvom autentických detailov vrátane žiarivočervenej farby, panoramatického predného skla, špeciálne vyrobených klasických pneumatík, tabuľky s cieľovou stanicou, otvorenej zadnej plošiny s držadlom, košom na lístky, hasiacim prístrojom a točitým schodiskom, ktoré vedie na hornú vyhliadkovú plošinu. Model má otvárateľnú kapotu s motorom, detailne prepracovanú kabínu vodiča s posuvnými dverami a odnímateľnú strechu a hornú plošinu na lepší prístup k detailnému interiéru, ktorý zahŕňa sedadlá s opotrebovaným vzhľadom a ďalšie autentické detaily vrátane zabudnutého dáždnika, novín, prázdnej plechovky od nápoja a odhodenej žuvačky. Obojstranné reklamné plagáty sú k dispozícii v podobe tlačených štítkov s reklamou z 50. rokov alebo reklamou z dnešného Londýna. S týmto LEGO Creator Expert modelom získaš komplexné a výnimočné staviteľské zážitky s nádychom nostalgie a štýlu.

  • Londýnsky autobus je dodávaný s rôznymi funkciami a detailmi postavenými z kociek vrátane veľkých okien, žiarivočervenej zaoblenej karosérie, panoramatického čelného skla, obojstranných reklamných plagátov v podobe tlačených štítkov, špeciálne vyrobených klasických pneumatík a tabuliek s cieľovou stanicou. Model je tiež vybavený otvárateľnou kapotou s motorom, detailne prepracovanou kabínou vodiča s posuvnými dverami, odnímateľnou strechou a horným poschodím na lepší prístup k detailnému interiéru.
  • Súčasťou detailov v interiéri sú sedadlá s opotrebovaným vzhľadom, otvorená zadná plošina s držadlom, kôš na lístky, hasiaci prístroj a točité schodište, ktoré vedie na hornú vyhliadkovú plošinu. Medzi ďalšími autentickými detailmi nájdeš zabudnutý dáždnik, noviny, prázdnu plechovku od nápoja a odhodenú žuvačku.
  • Vyber si svoje obľúbené desaťročie s miniatúrnymi obojstrannými reklamnými plagátmi s reklamou z 50. rokov alebo dnešného Londýna.
  • Odpoj strechu a horné poschodie a získaj úplný prístup k detailnému interiéru.
  • Posunutím otvor dvere vodiča na lepší prístup k detailnej kabíne s panoramatickým čelným sklom.
  • Zdvihni kapotu a prezri motor.
  • Medzi špeciálnymi prvkami nájdeš štandardnú pneumatiku, ktorá je novinkou na august 2017, červené oblúky a kocky s veľkosťou 1 x 1 x 1 A2/3 so zvislými výstupkami.
  • Táto stavebnica obsahuje vyše 1 680 dielov.
  • Tento model je veľkostne prispôsobený na vystavovanie na poličke spolu s ďalšími modelmi vozidiel zo série LEGO Creator Expert.
  • Meria vyše 18 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 13 cm na šírku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..