Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ford Mustang 10265

Postav a uprav si svoj vlastn Ford Mustang z roku 1960!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ford Mustang
SKU 10265
Kusy 1471
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 16+ vek
Cena LEGO 118,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Objav kúzlo ikonického amerického auta z roku 1960 vďaka modelu LEGO Creator Ford Mustang, ktorý má tmavomodrú konštrukciu s bielymi pretekárskymi pruhmi, kapotu s nasávaním, vytlačený znak mustanga na mriežke, emblémy GT a ráfiky s 5 špicmi, ako aj pneumatiky priľnievajúce k ceste. Táto autentická replika vyvinutá v spolupráci s Fordom prichádza na trh s voliteľnými súčasťami pre možnosť upravenie, vrátane výberu ŠPZ, supernabíjačky, zadného spojleru, masívnych výfukov, predného spojleru a nádrže s oxidom dusným. Je dokonca možné nastaviť zdvih zadnej nápravy pre extra vzhľad! Odstráň strešný panel alebo otvor dvere a získaš prístup do detailného interiéru s úžasnými sedadlami, rádiom, funkčným volantom a riadiacou pákou uprostred prístrojovej dosky. Ulož veci do kufra alebo zdvihni kapotu a odhaľ detailný veľký blokový 8-valcový motor 390 s batériou, hadicami a filtráciou vzduchu. Táto pokročilá stavebnica bola navrhnutá tak, aby poskytla náročný a obohacujúci zážitok zo stavania s nádychom nostalgie, a je skvelým výstavným kusom pre domov alebo kanceláriu.

  • Autentická replika Fordu Mustang z roku 1960 má tmavomodrú konštrukciu s bielymi pretekárskymi pruhmi, nasávanie vzduchu, ráfiky s 5 špicmi, ako aj s pneumatiky priľnievajúce k ceste a obsahuje aj výber voliteľných doplnkov.
  • Otvor dvere alebo odstráň strešný panel a získaj prístup do detailného interiéru s úžasnými sedadlami, rádiom, riadiacou pákou uprostred prístrojovej dosky a funkčným volantom.
  • Otvor kufor a odlož tam veci alebo zdvihni kapotu a odhaľ detailný veľký blokový 8-valcový motor Ford Mustang s batériou, hadicami a filtráciou vzduchu.
  • Zahŕňa aj tlačený znak mustanga na mriežke a 2 emblémy GT.
  • Prispôsob si Ford Mustang podľa seba vďaka supernabíjačke, zadnému spojleru, masívnym výfukom, prednému spojleru a nádrži s oxidom dusným.
  • Vyber si z ponuky poznávacích značiek.
  • Zdvihni kapotu a mrkni na prepracovaný realistický motor.
  • Nastav zdvih zadnej nápravy pre skutočný vzhľad!
  • Špeciálne prvky vydané ako novinka pre marec 2019 obsahujú ráfiky s 5 špicmi, kocku 2×8 s mašľou, logo mustanga 1×3, mašľu s emblémom „GT“ 2×4.
  • Meria vyše 10 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 14 cm na šírku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..