Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10269 Harley-Davidson Fat Boy

Stavaj a vystavuj svoju vlastn motorku Harley-Davidson Fat Boy!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Harley-Davidson Fat Boy
SKU 10269
EAN 5702016368291
Kusy 1023
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 16+ vek
Cena LEGO 89,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Objavuj prepracované detaily ikonického konštruktérstva s motorkou LEGO Creator Expert 10269 Harley-Davidson Fat Boy. Táto LEGO motorka, vyvinutá v spolupráci so spoločnosťou Harley-Davidson, zachytáva čaro skutočného vozidla. Budú sa ti páčiť kolesá Lakester s plnými diskami a mohutnými pneumatikami, palivová nádrž v tvare slzy s vytlačenými logami a vstavaný tachometer. Medzi ďalšími prvkami je motor Milwaukee-Eight s pohyblivými piestmi, duálny výfuk, riadidlá, pohyblivý radiaci pedál a brzdové páky a stojan. Nechýba ani robustný stojan na vystavenie. Tento úžasný výstavný model, ktorého výsledný vzhľad umocňuje kombinácia tmavočervenej a čiernej farby, je skutočným ikonickým výstavným kúskom doma či v kancelárii. Táto pokročila LEGO stavebnica poskytuje obohacujúci zážitok zo stavania, ktorý ťa úplne pohltí.

  • Obsahuje kolesá Lakester s plnými diskami a mohutnými pneumatikami, palivovú nádrž v tvare slzy s logami Harley-Davidson a vstavaný tachometer. Ďalej tam nájdeš motor Milwaukee-Eight s pohyblivými piestmi, duálny výfuk, riadidlá, pohyblivý radiaci pedál, brzdové páky, stojan a robustný stojan na vystavenie.
  • Model je vyrobený v autentickej kombinácii tmavočervenej a čiernej farby.
  • Táto LEGO motorka je ikonickým výstavným kúskom do domácnosti alebo kancelárie.
  • Otáčaj zadnou pneumatikou a pozri sa, ako piesty motora Milwaukee-Eight ožívajú.
  • Novinkami na júl 2019 sú aj dekoračné prvky – 2 tmavočervené doštičky 2×4 s potlačou emblému na nádrži Harley-Davidson Fat Boy.
  • Špeciálne prvky zahŕňajú novinku na júl 2019 – zadný ráfik s extra širokými pneumatikami.
  • Meria vyše 20 cm na výšku, 18 cm na šírku a 33 cm na dĺžku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..