Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Eiffelova veža 10307

Postavte vnimon repliku jednej znajmilovanejch pamiatok na svete s tmto 10001-dielikovm modelom LEGO Eiffelovej vee pre dospelch

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Eiffelova veža
SKU 10307
Kusy 10001
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 629,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

O tom sa už nejaký čas šepkalo, ale teraz je to oficiálne. V novembri 2022 bude vydaná najvyššia stavebnica LEGO všetkých čias. Nová Eiffelova veža LEGO je totiž vysoká neuveriteľných 149 centimetrov! A aby toho nebolo málo, táto sada patrí medzi sady s najväčším počtom prvkov. Obrovskú Eiffelovu vežu postavíte z najmenej 1001 dielov. Okrem toho sada LEGO 10307 obsahuje množstvo realistických detailov a s touto sadou zažijete staviteľský zážitok ako nikdy predtým.

Nie je to prvá LEGO Eiffelova veža, ale najväčšia

LEGO Eiffelova veža 10307

LEGO už predtým vydalo sady Eiffelovej veže, ale touto novou sadou prekonáva samé seba. Najnovší set Eiffelovej veže je doteraz najvyšším setom a je tiež nesmierne verný. Pri stavaní budete naďalej žasnúť nad množstvom krásnych detailov, ktoré spoločnosť LEGO pridala do tejto sady. Obdivujte množstvo oblúkov, zábradlí, podpier a krížových spojov, vďaka ktorým je táto veža takým monumentom, akým je.

Postavte Eiffelovu vežu rovnako ako originál

Skutočná Eiffelova veža bola postavená zo štyroch častí. Túto repliku impozantnej budovy zo stavebnice LEGO si tiež zostavíte zo štyroch častí. Proces výstavby tu presne kopíruje proces výstavby skutočnej Eiffelovej veže. Získate tak jedinečný pohľad na proces výstavby tohto majstrovského diela Gustava Eiffela. Pri stavbe pamiatky sa naučíte aj nové stavebné techniky, čo z nej robí jedinečný zážitok. Zostavenie Eiffelovej veže si vyžaduje veľa staviteľských skúseností, a preto je vhodná pre zanietených staviteľov od 18 rokov.

Detaily ako zo života

LEGO Eiffelova veža - Detail 1
LEGO Eiffelova veža - Detail 2

Táto úžasná Eiffelova veža LEGO je plná úžasných detailov. Od 3 vyhliadkových plošín cez výťahy a okolie až po francúzsku vlajku na vrchole veže – zakaždým objavíte niečo nové. Počas výstavby aj po nej vás budú neustále udivovať realistické detaily. Aj pri pohľade zdola vyzerá veža rovnako ako originál. Odteraz môžete stáť pod touto impozantnou vežou, kedykoľvek budete chcieť. Vrchol veže je tiež verný životu. Nájdete tu kanceláriu samotného Gustava Eiffela a nechýba ani stožiar vysielača.

Jeden z najväčších modelov LEGO, aký bol kedy vyrobený

S výškou 149 cm je táto sada LEGO najvyššou doteraz vyrobenou sadou LEGO. Aj ostatné rozmery sú veľmi pôsobivé. Veža je široká 57 cm a hlboká 57 cm. Výsledkom je úžasná veža, ktorú budete chcieť všetkým ukázať. Aby sa obrovský model ľahšie prenášal, skladá sa zo štyroch samostatných častí. Je tiež vybavený rukoväťami, vďaka ktorým sa ľahko prenáša.

Viac ako len Eiffelova veža

LEGO Eiffelova veža - Detail 3

Na vytvorenie pôsobivého a realistického modelu nestačí len Eiffelova veža. Preto v tejto súprave venujete pozornosť aj okoliu. Bulvár pod Eiffelovou vežou LEGO bol podrobne rozpracovaný. Od stromov a vegetácie až po pravé parížske lavičky a pouličné lampy. Predstavte si, že ste sa na chvíľu ocitli vo francúzskom meste, kým budete skladať tento set.

Krásny darček pre skutočného milenca

Táto úžasná Eiffelova veža je dokonalým darčekom pre skutočných milovníkov histórie. Túto krásnu sadu si určite užijú aj fanúšikovia LEGO a nadšenci cestovania. Súprava má vysokú cenu, ale na oplátku dostanete neuveriteľný darček. Tento model bude ozdobou vašej zbierky LEGO a bude vás udivovať ešte dlhé roky. Urobíte miesto pre tento výstavný kus?

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..