Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Koloseum 10276

Vystavajte si ikonu Rma v podobe tohto koloslneho modelu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Koloseum
SKU 10276
Kusy 9036
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 549,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Majestátnosti rímskeho Kolosea sa nič iné na svete nevyrovná. Pripravte sa teda na únik zo svojho každodenného stereotypu, pretože vás čaká stavanie doteraz najväčšieho LEGO modelu (k novembru 2020). Tento veľkolepý model Kolosea s 9 036 dielikmi zobrazuje všetky časti slávnej stavby aj s jej úžasnými detailmi. Autentické detaily zobrazujú severnú časť fasády vonkajšej steny a jej ikonické oblúky. Model obsahuje 3 úrovne zdobené stĺpmi v dórskom, iónskom a korintskom slohu, zatiaľ čo atika je zdobená korintskými pilastrami.

Fascinujúci kúsok na vystavenie
LEGO Koloseum (10276) spočíva na oválnej podložke, takže sa dá na model pozerať z každého uhla. Je to jeden z najväčších LEGO modelov vôbec, ale možno ho ľahko zodvihnúť, čo vám umožní pozrieť sa cez oblúky zo všetkých uhlov.

Stavebnicový projekt, ktorý si treba vychutnať
Koloseum je súčasťou zbierky LEGO modelov pre dospelých, ktorí milujú krásnu architektúru a premyslený dizajn. Taktiež sa skvelo hodí ako darček pre nadšencov architektúry a milovníkov LEGO stavebníc.

  • Vneste dušu do svojho vlastného modelu majestátneho Kolosea zostaveného z kociek prostredníctvom tejto stavebnice LEGO Koloseum (10276) pre dospelých. Jej stavanie je pútavé a prináša pocit naplnenia.
  • S ohromujúcim počtom 9 036 dielikov je tento model Kolosea vôbec najväčšou LEGO súpravou (k novembru 2020), ktorá prináša dospelým, ktorí milujú stavebnice, hodiny príjemného uvoľnenia.
  • Každý, kto má v sebe vášeň pre architektonické modely, ocení všetky úžasné detaily premietnuté do tohto modelu Kolosea. Model obsahuje 3 úrovne a je ozdobený stĺpmi v dórskom, iónskom a korintskom slohu.
  • Ak hľadáte špeciálne darčeky pre zanietencov architektúry alebo milovníkov histórie, táto súprava je skvelou voľbou. Prináša hodiny praktického stavania úchvatného modelu Kolosea na vystavenie.
  • Tento architektonický model Kolosea meria vyše 27 cm na výšku, 52 cm na šírku a 59 cm do hĺbky. S počtom 9 036 dielikov je to jedna z najväčších LEGO súprav na svete, ale je ľahké ju zdvihnúť a otáčať.
  • Rimania nepotrebovali batérie a vy takisto nie! Tento model Kolosea funguje na sile fantázie – žiadne batérie nie sú potrebné.
  • Tento model obsahuje aj elegantnú obrázkovú brožúrku s návodom na stavanie a podrobnosťami o dizajne a histórii pre vašu inšpiráciu.
  • Model je súčasťou inšpiratívnej kolekcie LEGO stavebníc, ktorá bola navrhnutá pre fanúšikov LEGO stavebníc a milovníkov tvorivých projektov, ktorí zbožňujú elegantný dizajn, krásnu architektúru a detailne spracované modely.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spájať a rozpájať – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti, takže si môžete byť istí, že tento architektonický model vydrží celé roky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..