Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10276 Koloseum

Vystavajte si ikonu Ríma v podobe tohto kolosálneho modelu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Koloseum
SKU 10276
Kusy 9036
Séria LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 499,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vneste dušu do svojho vlastného modelu majestátneho Kolosea zostaveného z kociek prostredníctvom tejto stavebnice LEGO® Koloseum (10276) pre dospelých. Jej stavanie je pútavé a prináša pocit naplnenia.
  • S ohromujúcim počtom 9 036 dielikov je tento model Kolosea vôbec najväčšou LEGO súpravou (k novembru 2020), ktorá prináša dospelým, ktorí milujú stavebnice, hodiny príjemného uvoľnenia.
  • Každý, kto má v sebe vášeň pre architektonické modely, ocení všetky úžasné detaily premietnuté do tohto modelu Kolosea. Model obsahuje 3 úrovne a je ozdobený stĺpmi v dórskom, iónskom a korintskom slohu.
  • Ak hľadáte špeciálne darčeky pre zanietencov architektúry alebo milovníkov histórie, táto súprava je skvelou voľbou. Prináša hodiny praktického stavania úchvatného modelu Kolosea na vystavenie.
  • Tento architektonický model Kolosea meria vyše 27 cm na výšku, 52 cm na šírku a 59 cm do hĺbky. S počtom 9 036 dielikov je to jedna z najväčších LEGO® súprav na svete, ale je ľahké ju zdvihnúť a otáčať.
  • Rimania nepotrebovali batérie a vy takisto nie! Tento model Kolosea funguje na sile fantázie – žiadne batérie nie sú potrebné.
  • Tento model obsahuje aj elegantnú obrázkovú brožúrku s návodom na stavanie a podrobnosťami o dizajne a histórii pre vašu inšpiráciu.
  • Model je súčasťou inšpiratívnej kolekcie LEGO® stavebníc, ktorá bola navrhnutá pre fanúšikov LEGO stavebníc a milovníkov tvorivých projektov, ktorí zbožňujú elegantný dizajn, krásnu architektúru a detailne spracované modely.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spájať a rozpájať – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti, takže si môžete byť istí, že tento architektonický model vydrží celé roky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..