Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10277 Lokomotva Krokodl

Stavajte a vystavte si ikonu eleznc

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lokomotva Krokodl
SKU 10277
EAN 5702016757460
Kusy 1271
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 18+ vek
Cena LEGO 109,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Očistite svoju myseľ a uniknite každodennému zhonu s týmto napĺňajúcim stavebným projektom. Ak vás vášeň k vlakovým súpravám nikdy neopustila, určite si zamilujete prácu na úžasných detailoch lokomotívy Krokodíl, retro klasiky zo zlatej doby železničnej dopravy.

Pôsobivé detaily
Tento skvostný LEGO model plný realistických detailov je inšpirovaný lokomotívou triedy Ce 6/8, ktorá sa stavala v rokoch 1919 až 1927 pre Švajčiarske federálne železnice. Na modeli možno objaviť mnoho detailov, ako sú spojnice, ktoré sa hýbu spolu s kolesami, a pantografy, ktoré sa posúvajú dole a nahor. Nadvihnutím strechy sa dostanete do oddelenia posádky vlaku, ktorému môžete vdýchnuť život dvoma minifigúrkami. Lokomotívu môžete dokonca spojazdniť, a to pomocou komponentov zo série Powered Up (predávajú sa samostatne).

Naplňte svoju vášeň pre stavanie
Lokomotíva Krokodíl (10277) patrí do kolekcie LEGO modelov pre dospelých, ktorí zbožňujú krásu detailných návrhov. Zároveň je tento model skvelým darčekom pre každého milovníka vlakov.

  • LEGO stavebnica modelu lokomotívy Krokodíl (10277) je dokonalou voľbou pre dospelých, ktorí si chcú postaviť retro model lokomotívy, ako aj pre milovníkov vlakov, ktorí hľadajú nový kreatívny projekt.
  • Užite si napĺňajúcu výzvu pri práci na zostaviteľnom modeli vláčika. Potom objavujte všetky prvky a funkcie tejto súpravy, ktorá je oslavou klasickej lokomotívy Krokodíl.
  • Objavte úžasné detaily vďaka autentickým funkciám, ktoré zodpovedajú skutočnej lokomotíve Krokodíl. Po zostavení klasického modelu vlaku stavitelia objavia aj ďalšie doplnky vrátane 2 LEGO minifigúrok s nástrojmi, výstavnej trate a ozdobného štítka.
  • Táto stavebnica pre dospelých je ideálnou voľbou pre fanúšikov modelov vlakov, nadšencov pre železničnú dopravu a milovníkov LEGO stavebníc a zároveň skvelým a tvorivým narodeninovým darčekom, ktorý každého fanúšika zavedie do sveta úplného oddychu.
  • Tento model vlaku meria vyše 16 cm na výšku, 52 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. Krásne teda vynikne ako výstavný kúsok.
  • Batérie nie sú potrebné, takže do tohto stavebného projektu sa môžete pustiť hneď po otvorení balenia. Lokomotívu môžete spojazdniť pomocou komponentov 88009 (1 x) a 88013 (1 x) zo série Powered Up (predávajú sa samostatne).
  • Súčasťou tejto stavebnice pre dospelých je elegantná brožúra s návodom a dizajnérskymi inšpiráciami.
  • Tento model je súčasťou inšpiratívnej kolekcie LEGO stavebníc pre dospelých a bola navrhnutá pre LEGO fanúšikov a milovníkov tvorivých projektov, ktorí zbožňujú elegantný dizajn, krásnu architektúru a detailne spracované modely.
  • LEGO stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú spojiť a ľahko oddeliť – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že táto súprava spĺňa najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a vydrží celé roky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..