Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10277 Lokomotíva Krokodíl

Stavajte a vystavte si ikonu železníc

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lokomotíva Krokodíl
SKU 10277
Kusy 1271
Séria LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 109,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • LEGO® stavebnica modelu lokomotívy Krokodíl (10277) je dokonalou voľbou pre dospelých, ktorí si chcú postaviť retro model lokomotívy, ako aj pre milovníkov vlakov, ktorí hľadajú nový kreatívny projekt.
  • Užite si napĺňajúcu výzvu pri práci na zostaviteľnom modeli vláčika. Potom objavujte všetky prvky a funkcie tejto súpravy, ktorá je oslavou klasickej lokomotívy Krokodíl.
  • Objavte úžasné detaily vďaka autentickým funkciám, ktoré zodpovedajú skutočnej lokomotíve Krokodíl. Po zostavení klasického modelu vlaku stavitelia objavia aj ďalšie doplnky vrátane 2 LEGO® minifigúrok s nástrojmi, výstavnej trate a ozdobného štítka.
  • Táto stavebnica pre dospelých je ideálnou voľbou pre fanúšikov modelov vlakov, nadšencov pre železničnú dopravu a milovníkov LEGO® stavebníc a zároveň skvelým a tvorivým narodeninovým darčekom, ktorý každého fanúšika zavedie do sveta úplného oddychu.
  • Tento model vlaku meria vyše 16 cm na výšku, 52 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. Krásne teda vynikne ako výstavný kúsok.
  • Batérie nie sú potrebné, takže do tohto stavebného projektu sa môžete pustiť hneď po otvorení balenia. Lokomotívu môžete spojazdniť pomocou komponentov 88009 (1 x) a 88013 (1 x) zo série Powered Up (predávajú sa samostatne).
  • Súčasťou tejto stavebnice pre dospelých je elegantná brožúra s návodom a dizajnérskymi inšpiráciami.
  • Tento model je súčasťou inšpiratívnej kolekcie LEGO® stavebníc pre dospelých a bola navrhnutá pre LEGO fanúšikov a milovníkov tvorivých projektov, ktorí zbožňujú elegantný dizajn, krásnu architektúru a detailne spracované modely.
  • LEGO® stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú spojiť a ľahko oddeliť – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že táto súprava spĺňa najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a vydrží celé roky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..