Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Policajná stanica 10278

Postavte LEGO policajn stanicu a vyriete ohavne sladk zloin

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Policajná stanica
SKU 10278
Kusy 2923
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 199,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Policajná stanica s mnohými tajomstvami. To je určite LEGO 10278. S 2923 dielmi je to stavba pre skutočných odborníkov. Nádherný dizajn a tajné detaily zaujmú každého fanúšika stavebnice LEGO. Táto policajná stanica zo stavebnice LEGO má najmenej tri poschodia a na každej úrovni sa nachádzajú tajomstvá. Ste pripravení ich preskúmať?

Nekonečná stavebná zábava

LEGO 10278 zaručuje hodiny zábavy pri stavaní. A keď skončíte, môžete jednoducho začať odznova. Dnes sa môžete rozhodnúť, koľko z troch poschodí chcete v budove použiť. Pôdorysy môžete tiež upraviť podľa svojich predstáv. Hranie a stavanie s touto policajnou stanicou LEGO tak zakaždým zostane výzvou.

Viac ako policajná stanica

Táto sada sa síce volá „Policajná stanica“, ale môžete v nej objaviť oveľa viac. Na jednej strane sa nachádza obchod so šiškami, kde si môžete kúpiť tie najchutnejšie dobroty. Na druhej strane nájdete novinový stánok, aby ste boli vždy informovaní o najnovších správach.

Stavebnica LEGO 10278 má príliš veľa detailov na to, aby sme ich spomínali. A čo tak väzenská cela, do ktorej by ste zloducha zavreli. Ale pozor, aby neutiekol tajným poklopom pod posteľou! Nemal by chýbať ani trezor, v ktorom by ste mohli uschovať všetky dôkazy. A s tabuľou so všetkými indíciami môžete vyriešiť akýkoľvek prípad. K dispozícii je dokonca aj fotoaparát, takže si môžete urobiť fotografiu zločinca. Táto policajná stanica LEGO je skutočná.

Modulárne stavby

Stavebnica LEGO 10278 je súčasťou nápaditej série LEGO „Modulárne stavby“. Všetky súpravy v tejto sérii do seba zapadajú a ponúkajú dospelým staviteľom množstvo výziev. V tejto sérii je už pomerne veľa rôznych budov, takže si môžete spolu vytvoriť pekné mesto.

Táto policajná stanica bude vo vašom meste určite pútať pozornosť. Päť minifigúrok, ktoré sú súčasťou sady, ju ešte viac oživí. Dokážu policajti doviesť do úspešného konca aj ďalší prípad? Unikne dnes zločinec? A má už obchod so šiškami novú príchuť šišiek?

Nájdite svoj vlastný príbeh

Táto policajná stanica LEGO ťa vyzýva, aby si vymýšľal vlastné príbehy. Vďaka mnohým detailom môžete každý deň zažiť nové dobrodružstvo. Ak policajnú stanicu skombinujete s ďalšími stavebnicami Modular Buildings, zažijete ešte viac zábavy.

Počet kociek a stavebné techniky budú pre dospelých fanúšikov LEGO výbornou výzvou a každý si túto krásnu stavbu užije. Ste pripravení na lepšiu detektívnu prácu?

  • Táto stavebnica modelu LEGO policajnej stanice (10278) má šikovne premyslený dizajn a množstvo nečakaných prekvapení. Je tak tou dokonalou súpravou pre dospelých, ktorí hľadajú projekt, pri ktorom sa môžu naplno sústrediť.
  • Objavte štýlové prvky stanice na boj proti zločinu vrátane nástenky, na ktorej sú dôkazy spojené autentickými červenými čiarami, nahrávača, väzenskej cely, skrinky s dôkazmi a mnohým ďalším.
  • Súčasťou je 2 923 dielikov a 5 minifigúrok vrátane policajného strážnika zo 40. rokov minulého storočia, takže je čo objavovať! Podrobne spracované scény ožívajú vďaka dielikom s potlačou, ako sú bilbord, telefón a písací stroj.
  • Táto stavebnica je ideálnou voľbou pre fanúšikov kriminálok a milovníkov LEGO stavebníc, s ktorým si dospeláci užijú hodiny tvorivého stavania.
  • Dospelí LEGO fanúšikovia si taktiež obľúbia nové dieliky tejto súpravy vrátane 2 dielikov raritnej nugátovej farby, 4 bezfarebných zvieracích hláv na rímsy a dvojfarebného obráteného oblúka.
  • Meria vyše 37 cm na výšku (vrátane antény), 25 cm na šírku a 25 cm do hĺbky.
  • V dodanej elegantnej brožúrke okrem podrobného návodu nájdete aj inšpiráciu na dizajn.
  • Táto stavebnica policajnej stanice je súčasťou kolekcie modulárnych budov, tvorivých stavebníc navrhnutých pre LEGO fanúšikov, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn, detailné spracovanie a elegantnú architektúru.
  • LEGO kocky sa vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..