Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO adidas Originals Superstar 10282

Supertlov superstar

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO adidas Originals Superstar
SKU 10282
EAN 5702016914030
Kusy 731
Séria LEGO Rôzne
Vek 18+ vek
Cena LEGO 62,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pridaj si do zbierky tenisiek naozaj prekvapivý kúsok s týmto LEGO modelom adidas Originals Superstar (10282). S touto mimoriadnou LEGO stavebnicou si môžeš z LEGO dielikov poskladať preslávenú tenisku, ktorá ako zberateľský výstavný kúsok zaiste podnieti mnoho rozhovorov.

Autentické prvky tenisky Superstar
Tak ako skutočná teniska, aj jej LEGO verzia má dobre známe grafické prvky adidas Originals Superstar, prednú časť s motívom pripomínajúcim mušľu, trojlístkové logo a vrúbkované 3 pásiky. Pravá či ľavá topánka? Rozhodni sám! Súčasťou setu je 17 LEGO dielikov navyše, aby si sa mohol rozhodnúť, či si postavíš pravú, alebo ľavú tenisku. Pre ešte väčšiu dávku realizmu nechýbajú ani šnúrky do topánok a celý set sa navyše dodáva v balení pripomínajúcom škatuľu od topánok.

Stavebný projekt stvorený presne pre teba
Tento set patrí do kolekcie LEGO stavebníc určených pre dospelých. Dodáva sa s podstavcom a ceduľkou a ocení ho každý milovník športového oblečenia a značky adidas, ako aj každý dospelý LEGO staviteľ.

  • Postav a vystav si model jedných z najznámejších tenisiek so stavebnicou LEGO adidas Originals Superstar (10282) pre dospelých.
  • Teniska má množstvo autentických prvkov vrátane prednej časti s motívom pripomínajúcim mušľu, 3 vrúbkovaných pásikov, loga adidas na jazyku tenisky a iných grafických prvkov tenisiek Originals Superstar.
  • Tento LEGO model má aj šnúrky a dodáva sa v autentickom balení v štýle škatule od topánok, takže vzdáva poklonu originálnym teniskám adidas zábavným, no zároveň realistickým spôsobom.
  • Hľadáš tie najlepšie darčeky pre fanúšikov značky adidas? Táto stavebnica modelu je ideálna pre každého milovníka športového oblečenia či dospelého LEGO staviteľa, ktorý hľadá nevšedný projekt.
  • Meria vyše 12 cm na výšku, 27 cm na dĺžku a 9 cm na šírku.
  • Teniska sa navyše dodáva s podstavcom a ceduľkou, takže hrdo vynikne vystavená doma i v práci.
  • Nechýbajú ani dodatočné LEGO prvky, vďaka ktorým sa môžeš rozhodnúť, či si postavíš pravú alebo ľavú tenisku.
  • Táto LEGO stavebnica adidas Originals Superstar patrí do série tvorivých staviteľských setov navrhnutých pre dospelých fanúšikov LEGO stavania, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn a kladú dôraz na detaily.
  • LEGO stavebnicové kocky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..