Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10292 Byty zo seriálu Priatelia

Tá s dvomi bytmi!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Byty zo seriálu Priatelia
SKU 10292
Kusy 2048
Séria LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 154,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S touto LEGO stavebnicou si môžeš postaviť a vystaviť na obdiv verné LEGO® repliky Chandlerovho a Joeyho bytu a bytu Moniky a Rachel zo seriálu Priatelia, ktoré spája spoločná chodba.
  • Táto stavebnica LEGO® Byty zo seriálu Priatelia (10292) pre dospelých, plná autentických prvkov a odkazov na klasické epizódy, bezpochyby spríjemní fanúšikom Priateľov deň, mesiac, ba možno aj celý rok.
  • Vďaka 7 minifigúrkam a množstvu nádherných doplnkov odkazujúcich na obľúbené momenty z tohto megaúspešného seriálu sa bude stavebnica po vystavení krásne vynímať.
  • Tento set dospelým staviteľom ponúka pútavý staviteľský zážitok a zároveň možnosť osláviť ich milovaný seriál Priatelia. Taktiež ide o prvotriedny darček pre všetkých fanúšikov zberateľských predmetov z tohto seriálu.
  • Meria vyše 10 cm na výšku, 64 cm na šírku a 31 cm do hĺbky. Ak však máš málo miesta, zo stavebnice môžeš vysunúť koberce a tieto zábavné, miniatúrne modely si vystaviť samostatne.
  • Podarí sa vám odhaliť všetky ikonické momenty, ktoré si táto stavebnica pripomína? Napríklad scénu, keď na zem spadol cheesecake, keď na Rossa zaútočila na balkóne mačka alebo keď si Joey nevedel vybrať hlavu z moriaka?
  • Pri skúmaní autentického nábytku a zariadenia bytov v tejto stavebnici budete vo svojom živle. Pozrite sa na Joeyho a Chandlerove sklápacie kreslá, Monikin gauč a nechýba ani Gladys – Phoebeina desivá maľba.
  • Stavebnica LEGO® Byty zo seriálu Priatelia patrí do série kreatívnych modelov určených pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn, detailné spracovanie a elegantnú architektúru.
  • LEGO® stavebnicové kocky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO® dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..