Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Byty zo seriálu Priatelia 10292

T s dvomi bytmi!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Byty zo seriálu Priatelia
SKU 10292
EAN 5702016914306
Kusy 2048
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 179,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Sledovali ste dobrodružstvá Rachel, Rossa, Joeyho, Phoebe, Chandlera a Moniky? Sitcom Priatelia sa začal vysielať v roku 1994 a skončil o desať rokov neskôr, ale stále je nesmierne populárny. Fanúšikovia seriálu si často pozerajú epizódy znova a znova. Životy týchto priateľov sa odohrali v dvoch ikonických newyorských bytoch.

Niektoré z týchto dobrodružstiev si teraz môžeš zopakovať s touto sadou LEGO 10292 Friends. Stavebnica je plná rozpoznateľných momentov zo seriálu. Fialové steny Monikinej obývačky, polohovateľné kreslá, v ktorých sa nachádzali Joey a Chandler, a stôl na stolný futbal, kde sa odohralo veľa zápasov, to všetko sa dá obnoviť. Nechýba ani kanoe, kura a kačka Joeyho a Chandlera. Ktorý moment chcete prežiť znova?

Prežite ikonické momenty

So stavebnicou LEGO 10292 Friends si môžeš zopakovať všetky zábavné momenty zo seriálu. Pamätáte si, ako si moriak na Deň vďakyvzdania sadol Joeymu na hlavu? Pamätáte si, ako Rachel a Chandler jedli ukradnutý tvarohový koláč na podlahe chodby?

A spomeniete si na dlhú palicu, ktorou kamaráti kontrolovali, či je Škaredý naháč ešte nažive? Tieto a mnohé ďalšie nezabudnuteľné okamihy zažiješ s bytovou stavebnicou LEGO Friends. Sada obsahuje 2048 dielikov a 7 minifigúrok.

Celá skupina priateľov

Byt nie je úplný bez priateľov, ktorí v ňom bývajú alebo ho pravidelne navštevujú. Preto sa stavebnica LEGO 10292 dodáva s minifigúrkami Rachel, Rossa, Joeyho, Phoebe, Chandlera a Moniky.

Dokonca je prítomná aj Chandlerova bývalá priateľka Janice. Pamätáte si, ako znie jej smiech? Mnohí fanúšikovia série si tento zvuk budú pamätať navždy. Všetky postavičky v tejto sade LEGO majú na sebe charakteristické oblečenie, takže ich okamžite spoznáš. Ktorý z priateľov je váš obľúbený?

Zostavte si vlastný svet priateľov

LEGO 10292 nie je prvou sadou LEGO Friends. Central Perk, svetoznámu kaviareň, už bolo možné obnoviť. Ak skombinujete Central Perk s týmito bytmi, môžete si ľahko vytvoriť vlastný svet priateľov. Veď väčšina epizód sitcomu sa odohrávala práve na týchto dvoch miestach.

Od žiadostí o ruku až po veľké bitky sa tu odohrávalo všetko. S touto sadou LEGO to všetko prežijete znova a znova. Pre fanúšikov série je to skutočný prínos. Pri každom pohľade na byty vo vašom vlastnom dome sa vám na tvári objaví úsmev.

Pravidelne obmieňajte scény alebo si zopakujte svoje obľúbené momenty. Samozrejme, je možné vymyslieť si aj vlastné nové príbehy o priateľoch. Čo s vami zažijú Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey, Phoebe a Janice?

  • S touto LEGO stavebnicou si môžeš postaviť a vystaviť na obdiv verné LEGO repliky Chandlerovho a Joeyho bytu a bytu Moniky a Rachel zo seriálu Priatelia, ktoré spája spoločná chodba.
  • Táto stavebnica LEGO Byty zo seriálu Priatelia (10292) pre dospelých, plná autentických prvkov a odkazov na klasické epizódy, bezpochyby spríjemní fanúšikom Priateľov deň, mesiac, ba možno aj celý rok.
  • Vďaka 7 minifigúrkam a množstvu nádherných doplnkov odkazujúcich na obľúbené momenty z tohto megaúspešného seriálu sa bude stavebnica po vystavení krásne vynímať.
  • Tento set dospelým staviteľom ponúka pútavý staviteľský zážitok a zároveň možnosť osláviť ich milovaný seriál Priatelia. Taktiež ide o prvotriedny darček pre všetkých fanúšikov zberateľských predmetov z tohto seriálu.
  • Meria vyše 10 cm na výšku, 64 cm na šírku a 31 cm do hĺbky. Ak však máš málo miesta, zo stavebnice môžeš vysunúť koberce a tieto zábavné, miniatúrne modely si vystaviť samostatne.
  • Podarí sa vám odhaliť všetky ikonické momenty, ktoré si táto stavebnica pripomína? Napríklad scénu, keď na zem spadol cheesecake, keď na Rossa zaútočila na balkóne mačka alebo keď si Joey nevedel vybrať hlavu z moriaka?
  • Pri skúmaní autentického nábytku a zariadenia bytov v tejto stavebnici budete vo svojom živle. Pozrite sa na Joeyho a Chandlerove sklápacie kreslá, Monikin gauč a nechýba ani Gladys – Phoebeina desivá maľba.
  • Stavebnica LEGO Byty zo seriálu Priatelia patrí do série kreatívnych modelov určených pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn, detailné spracovanie a elegantnú architektúru.
  • LEGO stavebnicové kocky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..