Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Fiat 500 10271

Zaite Sladk ivot s touto talianskou klasikou, Fiatom 500

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Fiat 500
SKU 10271
EAN 5702016667981
Kusy 960
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 16+ vek
Cena LEGO 55,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Tento model auta Fiat 500 zo série LEGO Creator Expert (10271) privádza k životu skutočnú ikonu klasického automobilového dizajnu. Tínedžeri a dospelí fanúšikovia si vychutnajú výzvu pri stavaní tohto modelu, ktorého predlohou bol Fiat 500F, legenda z konca 60. rokov. Môžu tak oceniť všetky autentické detaily z LEGO kociek, ako je stojan na batožinu s kufrom, detailný interiér, otváracia strecha, dvere, kapota a zadné dvere. Aby bol taliansky motív kompletný, model tohto klasického auta obsahuje tiež skladací maliarsky stojan so štetcom, paletou a malou maľbou auta pred slávnym Koloseom v Ríme.

Stavebnice, ktoré prinášajú do života vášeň
Stavebnice LEGO Creator Expert sú určené pre dospelých a tínedžerov s vášňou k stavaniu. Od modelov klasických áut a autentických budov až po atrakcie v lunaparkoch a iné predmety, po ktorých ľudia túžia: pokročilé LEGO stavebnice zo série Creator Expert ponúkajú svet nostalgie, úniku pred realitou, sebarealizácie, čistej radosti a prekvapení. Inak, deti ich niekedy tiež používajú ako hračky!

  • Znova okúste Sladký život s pokročilým modelom auta Fiat 500 zo série LEGO Creator Expert, ktorý hýri talianskym vkusom a detailmi z LEGO kociek, pri ktorých stavaní sa tínedžeri a dospelí zabavia, a následne model môžu vystaviť s hrdosťou vystaviť na obdiv.
  • Táto stavebnica obsahuje stojan na batožinu, kufor, detailný interiér, motor, náhradné koleso a otváraciu strechu, dvere, kapotu a zadné dvere. Dokonca v nej nájdete maľbu auta pre Koloseom pre dokreslenie talianskej atmosféry.
  • Táto pokročilá stavebnica je súčasťou úžasnej kolekcie autentických LEGO modelov áut a iných kultových predmetov, po ktorých ľudia túžia. Ponúkajú možnosť uvoľňujúceho stavania osamote a poslúžia ako pôsobivé kúsky na vystavenie.
  • Skúsenejší dospievajúci a dospelí stavitelia sa potešia, ak dostanú tento 960-dielny model Fiat 500 na narodeniny, Vianoce alebo pri inej príležitosti.
  • Tento stavebnicový model meria viac než 11 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 11 cm na šírku. Hodí sa ako pôsobivý kúsok na vystavenie, samostatne alebo v rámci kolekcie LEGO stavebníc.
  • Hračkárske autíčka často poháňajú batérie. Tento zberateľský model poháňa čistá predstavivosť a tvorivosť.
  • Návod na stavanie, ktorý je súčasťou balenia, je vytvorený v štýle pôvodných propagačných materiálov so zaujímavými faktmi o skutočnom vozidle, histórii spoločnosti Fiat a rozhovorom s dizajnérom spoločnosti LEGO, ktorý vytvoril tento model klasického auta.
  • Stavebnice LEGO Creator Expert pre dospelých a tínedžerov prinášajú staviteľské výzvy inšpirované predmetmi, na ktorých ľuďom záleží, ako sú klasické autá, autentické budovy, atrakcie v lunaparku a mnohé ďalšie.
  • Od roku 1958 LEGO kocky spĺňajú testujeme v súlade s najprísnejšími normami v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že všetky naše pokročilé LEGO stavebnice spĺňajú tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..