Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Myška Minnie a zmrzlináreň 10773

Idelna stavebnica na plov dobrodrustv

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Myška Minnie a zmrzlináreň
SKU 10773
EAN 5702016913132
Kusy 100
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Rozvíjajte staviteľské zručnosti detí s touto zábavnou stavebnicou LEGO ǀ Disney Mickey a priatelia : Myška Minnie a zmrzlináreň (10773) pre deti vo veku od 4 rokov, ktorá je plná vzdelávacích aktivít na zlepšenie sústredenia a schopnosti riešenia problémov, pričom ich zároveň nabáda k vytrvalosti pri hre.

Stavebnice na okamžitú zábavu
Táto LEGO stavebnica zmrzlinárne pre deti vo veku od 4 rokov plná rôznych prvkov prinesie vašim ratolestiam zábavné zážitky. Každé vrecko obsahuje samostatný model, ktorý si deti môžu rýchlo postaviť a okamžite sa pustiť do hry! Nechýba v nej ani začiatočnícka kocka, ktorá odštartuje skladanie.

Univerzálna zábava pre celú rodinu
Stavebnice zo série 4+ sú ideálnym doplnkom na spoločné staviteľské hry dospelých s deťmi. Táto stavebnica obsahuje jednoduchý obrázkový návod, takže je vhodná aj pre drobcov, ktorí sa ešte len učia čítať. Okrem toho v nej nájdete aj návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions. V tejto aplikácii deti uvidia celý postup pri skladaní, ktorý sa im navyše uloží, ak sa k stavebnici budú chcieť neskôr vrátiť.

  • Táto nápaditá stavebnica LEGO ǀ Disney: Myška Minnie a zmrzlináreň (10773) ponúka deťom celé spektrum zábavných možností na hranie scénok a rozvoj staviteľských zručností pri prevádzkovaní zmrzlinárne a hre na pláži.
  • Ideálny darček pre deti vo veku od 4 rokov, ktoré chcú udávať nové trendy medzi spolužiakmi! Prekvapte svoje ratolesti touto úžasnou stavebnicou, ktorá rozvíja ich staviteľské zručnosti, naštartuje ich fantáziu a prinesie im dlhé hodiny zábavy.
  • Táto stavebnica obsahuje zmrzlináreň, auto s podvozkom ako začiatočníckou kockou, ktorá pomôže naštartovať skladanie, a k tomu minifigúrky Myšky Minnie a Kačky Daisy, ale aj exkluzívnu dlaždicu s obrysom Mickeyho!
  • Táto stavebnica zo série LEGO ǀ Disney je plná zábavných detailov a doplnkov vrátane plážového ležadla a slnečníka, ale aj malej vlnky a surfu, ktoré rozšíria možnosti pri hraní scénok.
  • Zmrzlináreň meria vyše 13 cm na výšku a 8 cm na šírku a ponúka neobmedzené herné možnosti. Keďže je kompatibilná aj s inými LEGO kockami, môže sa rozrastať súčasne s rozvojom staviteľských zručností detí.
  • Pripravte malým staviteľom príjemné chvíľky s jednoduchým obrázkovým návodom, vďaka ktorému sa môžu zapojiť aj deti, ktoré sa ešte len učia čítať. Okrem toho si môžu modely približovať a ukladať v digitálnom návode Instructions PLUS!
  • Stavebnice zo série 4+ naučia deti stavať a posilnia ich sebaistotu prostredníctvom jednoduchých návodov na stavanie. Deti i dospelí tak ľahko objavia radosť zo spoločných staviteľských hier.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky znova a znova ľahko dvíhať a ukladať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..