Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10924 Bleskový McQueen a deň pretekov

Stavebnica 2 v 1 s Bleskovým McQueenom a Materom z dielne Disney a Pixar

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bleskový McQueen a deň pretekov
SKU 10924
EAN 5702016618136
Kusy 42
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Pretekajte o zábavu so stavebnicou LEGO® DUPLO® │ Disney a Pixar – Autá Bleskový McQueen a deň pretekov (10924). Je ideálnou hračkou na naštartovanie predstavivosti u batoliat a zrýchlenie rozvoja zručností.
 • Bleskový McQueen a Mater, hrdinovia z filmových rozprávok Autá z dielne Disney a Pixar, podnecujú u batoliat emocionálny rozvoj. Známe scény dejiska – pretekárska dráha a opravárenská dielňa inšpirujú k nekonečným hrám na postavy zapájajúcim fantáziu.
 • Pri hraní týchto nekonečných vymyslených príbehov sa u detí buduje jemná motorika, či si už idú s Bleskovým McQueenom vyjazdiť víťazstvo v Piestovom pohári, odťahujú ho pomocou Materovho ťažného háku, alebo na ňom robia rôzne opravy v dielni.
 • Dieliky v tejto stavebnici sú navrhnuté tak, aby ich deti mohli so svojimi malými rúčkami dvíhať, skladať, premiestňovať a tvorivo pretvárať. Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre dievčatá a chlapcov vo veku od 2 rokov.
 • Bleskový McQueen meria vyše 4 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a 10 cm na šírku.
 • Mater meria vyše 13 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
 • Pre ešte viac zábavy je možné súpravu kombinovať s ďalšími súpravami zo série LEGO® DUPLO®.
 • Nie sú potrebné žiadne batérie. Zábavu pri hraní rolí poháňa len detská predstavivosť. Praktická hra bez použitia batérií stimuluje, podnecuje a zabáva. Tým otvára dvere nespočetným možnostiam, ako podporiť u malých detí napredovanie vo vývine.
 • Vďaka jednoduchému návodu môžu rodičia aopatrovníci rýchlym, jednoduchým a zábavným spôsobom stavebnicu poskladať spolu so svojím malým staviteľom. Prestavovanie rôznych prvkov vytvára stále ďalšie variácie na hranie.
 • Stavebnice v sérii LEGO® DUPLO® │ Disney and Pixar vťahujú do hry, zabávajú a inšpirujú predškolákov vďaka obľúbeným postavičkám z filmových rozprávok v známych prostrediach. Rodičia a opatrovníci sú im pri tom v hre partnermi a prežívajú s nimi vzácne míľniky v ich vývine.
 • LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu deti so svojimi drobnými prštekmi kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
 • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky v sérii LEGO® DUPLO® nechávame padať, zahrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..