Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10934 Zvieratká – Kreatívna sada

Potešte vašich najmenších a doprajte im zábavu s touto zvieracou stavebnicou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zvieratká – Kreatívna sada
SKU 10934
Kusy 175
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti si môžu postaviť krásne figúrky zvierat v ich prirodzenom prostredí, hrať sa s nimi a zároveň rozvíjať svoje kreatívne, tvorivé a praktické zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.
  • Táto 175-dielna súprava obsahuje farebné kocky a dieliky, z ktorých možno postaviť opicu, tigra, tukana, pandu, slona, žirafu, krokodíla, tučniaka a veľrybu, ako aj 3 úžasné prostredia: Arktídu, džungľu a savanu.
  • Drobné detské rúčky uchopia a premiestnia tieto dieliky vhodné pre batoľatá s ľahkosťou. Nekonečné množstvo kreatívnej zábavy si môžu užiť s 9 zvieratkami v 3 rôznych prostrediach (dajte si však pozor na hrozivú krokodíliu tlamu!).
  • Malí milovníci zvierat si týchto 9 zvieracích kamarátov zamilujú! Vďaka svojim bezpečným dielikom je táto všestranná vzdelávacia hračka skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre deti vo veku nad 18 mesiacov.
  • Tučniak meria vyše 8 cm na výšku a palma vyše 13 cm, takže táto zvieracia stavebnica je dostatočne veľká na skutočne dobrú zábavu pri hraní. Skombinujte s inými LEGO® DUPLO® súpravami pre ešte viac zábavy.
  • Praktická hra sa môže hneď začať. Batérie nie sú potrebné. Neobmedzenú tvorivú zábavu s touto súpravou poháňa bezmedzná detská predstavivosť.
  • Jednoduché inštrukcie poskytujú nápady a inšpiráciu pre rodičov a batoľatá. Keď sa raz kreatívne stavanie a tvorivá hra začne, radosť a rozvoj kľúčových zručností nemajú konca.
  • Zaveďte predškolákov do sveta podnetnej tvorivej zábavy s LEGO® DUPLO® súpravami. Tieto kocky vhodné pre batoľatá so známymi prostrediami, zvieratkami a predmetmi sú skvelým darčekom pre zvedavé deti.
  • LEGO® DUPLO® súpravy pre batoľatá spĺňajú najvyššie normy v odvetví a podrobujú sa nášmu dôkladnému testovaniu kvality. Jeho cieľom je zaistiť, aby ich drobné pršteky vedeli zdvihnúť, premiestniť a oddeliť. Robíme to tak už od roku 1969!
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® DUPLO® kocky a dieliky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá DUPLO stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..