Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Zvieratká – Kreatívna sada 10934

Potete vaich najmench a doprajte im zbavu s touto zvieracou stavebnicou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zvieratká – Kreatívna sada
SKU 10934
EAN 5702016668049
Kusy 175
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 41,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Všetky deti zbožňujú zvieratká, však? Týchto 9 krásnych zvieratiek z celého sveta môžu postaviť, hrať sa s nimi a následne rozvíjať kľúčové kreatívne, tvorivé a praktické zručnosti.

Prvá súprava so zvieratkami pre batoľatá
Deti sa vedia vcítiť do kože svojich známych zvieracích kamarátov, takže popri stavaní a hraní budú dokonca rozvíjať svoje emocionálne zručnosti a jemnú motoriku. Pri ukladaní figúrok a doplnkov sa môžu zahrať na rôzne príbehy, rozvíjať fantáziu, ako aj vizuálne a priestorové vnímanie. Malí milovníci zvierat si s týmito krásnymi zvieratkami užijú nekonečné množstvo tvorivej zábavy. K zábave sa môžu pripojiť aj rodičia a opatrovatelia a prežiť vzácne vývojové míľniky spolu so svojimi deťmi.

Vzdelávacie stavebnice pre batoľatá
LEGO DUPLO súpravy vdýchnu život známym prostrediam s farebnými, ľahko uchopiteľnými a bezpečnými dielikmi, ktoré nakopnú detskú fantáziu a umožnia malým predškolákom naplno prejaviť svoju kreativitu.

  • Deti si môžu postaviť krásne figúrky zvierat v ich prirodzenom prostredí, hrať sa s nimi a zároveň rozvíjať svoje kreatívne, tvorivé a praktické zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.
  • Táto 175-dielna súprava obsahuje farebné kocky a dieliky, z ktorých možno postaviť opicu, tigra, tukana, pandu, slona, žirafu, krokodíla, tučniaka a veľrybu, ako aj 3 úžasné prostredia: Arktídu, džungľu a savanu.
  • Drobné detské rúčky uchopia a premiestnia tieto dieliky vhodné pre batoľatá s ľahkosťou. Nekonečné množstvo kreatívnej zábavy si môžu užiť s 9 zvieratkami v 3 rôznych prostrediach (dajte si však pozor na hrozivú krokodíliu tlamu!).
  • Malí milovníci zvierat si týchto 9 zvieracích kamarátov zamilujú! Vďaka svojim bezpečným dielikom je táto všestranná vzdelávacia hračka skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre deti vo veku nad 18 mesiacov.
  • Tučniak meria vyše 8 cm na výšku a palma vyše 13 cm, takže táto zvieracia stavebnica je dostatočne veľká na skutočne dobrú zábavu pri hraní. Skombinujte s inými LEGO DUPLO súpravami pre ešte viac zábavy.
  • Praktická hra sa môže hneď začať. Batérie nie sú potrebné. Neobmedzenú tvorivú zábavu s touto súpravou poháňa bezmedzná detská predstavivosť.
  • Jednoduché inštrukcie poskytujú nápady a inšpiráciu pre rodičov a batoľatá. Keď sa raz kreatívne stavanie a tvorivá hra začne, radosť a rozvoj kľúčových zručností nemajú konca.
  • Zaveďte predškolákov do sveta podnetnej tvorivej zábavy s LEGO DUPLO súpravami. Tieto kocky vhodné pre batoľatá so známymi prostrediami, zvieratkami a predmetmi sú skvelým darčekom pre zvedavé deti.
  • LEGO DUPLO súpravy pre batoľatá spĺňajú najvyššie normy v odvetví a podrobujú sa nášmu dôkladnému testovaniu kvality. Jeho cieľom je zaistiť, aby ich drobné pršteky vedeli zdvihnúť, premiestniť a oddeliť. Robíme to tak už od roku 1969!
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO DUPLO kocky a dieliky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá DUPLO stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..