Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10939 T-rex a Triceratops na úteku

Stavebnice zo série Jurský svet pre malých milovníkov dinosaurov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO T-rex a Triceratops na úteku
SKU 10939
Kusy 36
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 29,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • LEGO® DUPLO® Jurský svet: T-rex a triceratops na úteku (10939) je vzrušujúca a pútavá stavebnica, ktorá prináša malým milovníkom dinosaurov praktické akčné scény a ponúka zábavný rozvoj schopností.
  • Obsahuje vstup do Jurského sveta s bránou, ktorá sa dá otvárať a zatvárať, veľkého T-rexa s pohyblivou tlamou, mláďa triceratopsa a figúrku cvičiteľa dinosaurov, Owena Gradyho, s jeho motorkou.
  • Malí milovníci dinosaurov musia chytiť T-rexa na úteku a zachrániť mláďa triceratopsa, čo ich inšpiruje k nekonečným nápaditým dobrodružstvám a poskytne im množstvo príležitostí na vzdelávanie hravou formou.
  • V tejto stavebnici pre predškolákov nechýba naozaj nič. Deťom vo veku od 2 rokov pomôže rozvíjať základné zručnosti pri tvorivom stavaní, starostlivosti o zvieratá, vzrušujúcich akčných scénach a nekonečných nápaditých hrách.
  • Táto univerzálna stavebnica meria vyše 18 cm na výšku, 48 cm na šírku a 13 cm do hĺbky a ponúka kopu zábavy.
  • Vďaka jednoduchému tlačenému návodu sa môžu rodičia so svojimi najmenšími ľahko podeliť o zábavný zážitok zo stavania a vzácne okamihy v ich vývoji.
  • Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú pestrofarebné kocky pre batoľatá a nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností.
  • Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. A tak to robíme už od roku 1969.
  • LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame padať na zem, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..