Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO T-rex a Triceratops na úteku 10939

Stavebnice zo srie Jursk svet pre malch milovnkov dinosaurov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO T-rex a Triceratops na úteku
SKU 10939
Kusy 36
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Táto stavebnica LEGO DUPLO Jurský svet: T-rex a triceratops na úteku (10939) je plná zábavných funkcií a akčných scén z filmu Jurský svet, takže malí milovníci dinosaurov, ktorí ju dostanú ako darček, určite zarevú od radosti.

Stavebnica s dinosaurmi na rozvoj schopností
Keď cez ikonické brány Jurského sveta na scénu vtrhne T-rex, musia malí milovníci dinosaurov pomôcť Owenovi zachrániť mláďa triceratopsa a odniesť ho do bezpečia na jeho motorke. Brány aj tlama T-rexa sa dajú otvárať a nechýba ani elektrický plot a parádna motorka s priestorom pre Owena aj mláďa triceratopsa na sedadle – táto stavebnica oplýva vzrušujúcimi akčnými a zábavnými prvkami, ktoré rozvíjajú staviteľské schopnosti, tvorivé myslenie a fantáziu detí.

Praktické a nápadité stavebnice na hranie scénok pre batoľatá
Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením, vďaka ktorým môžu rodičia zažiť množstvo vzácnych okamihov vo vývoji svojich detí.

  • LEGO DUPLO Jurský svet: T-rex a triceratops na úteku (10939) je vzrušujúca a pútavá stavebnica, ktorá prináša malým milovníkom dinosaurov praktické akčné scény a ponúka zábavný rozvoj schopností.
  • Obsahuje vstup do Jurského sveta s bránou, ktorá sa dá otvárať a zatvárať, veľkého T-rexa s pohyblivou tlamou, mláďa triceratopsa a figúrku cvičiteľa dinosaurov, Owena Gradyho, s jeho motorkou.
  • Malí milovníci dinosaurov musia chytiť T-rexa na úteku a zachrániť mláďa triceratopsa, čo ich inšpiruje k nekonečným nápaditým dobrodružstvám a poskytne im množstvo príležitostí na vzdelávanie hravou formou.
  • V tejto stavebnici pre predškolákov nechýba naozaj nič. Deťom vo veku od 2 rokov pomôže rozvíjať základné zručnosti pri tvorivom stavaní, starostlivosti o zvieratá, vzrušujúcich akčných scénach a nekonečných nápaditých hrách.
  • Táto univerzálna stavebnica meria vyše 18 cm na výšku, 48 cm na šírku a 13 cm do hĺbky a ponúka kopu zábavy.
  • Vďaka jednoduchému tlačenému návodu sa môžu rodičia so svojimi najmenšími ľahko podeliť o zábavný zážitok zo stavania a vzácne okamihy v ich vývoji.
  • Všetky stavebnice LEGO DUPLO sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú pestrofarebné kocky pre batoľatá a nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností.
  • Stavebnice LEGO DUPLO spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. A tak to robíme už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame padať na zem, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..