Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76939 Útek dinosaura stygimolocha

Akčný dinosaurí set pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útek dinosaura stygimolocha
SKU 76939
Kusy 129
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podarujte deťom prvú napínavú ochutnávku sveta LEGO® Jurassic World so stavebnicou Útek dinosaura stygimolocha (76939), ktorá obsahuje dinosaury, terénne vozidlo a domček na strome.
  • Tento set inšpirovaný seriálom Jurassic World Camp Cretaceous obsahuje 3 minifigúrky: Bena, Brooklynn a Claire Dearingovú. Nechýbajú ani figúrky stygimolocha a mláďatka Ankylosaura, Bumpyho, pre akčné hry na postavy.
  • Zostaviteľný domček na strome/vyhliadkové miesto má vlastnú posteľ, toaletu, umývadlo, rebrík a šmýkačku pre mláďatko dinosaura Bumpyho a ľahko zostaviteľné terénne vozidlo má zas odnímateľnú klietku pre stygimolocha.
  • Tento 129-dielny set ponúka množstvo zábavných prvkov, ako sú uspávacia pištoľ, mrkva, lopatka a dinosaurí trus, a je tak štýlovým darčekom na narodeniny a Vianoce pre tvorivé deti od 4 roky.
  • Domček na strome meria vyše 11 cm na výšku, 16 cm na šírku a 10 cm do hĺbky. Spolu s ďalšími modelmi, minifigúrkami a dinosaurami je skvelý na každodenné herné dobrodružstvá.
  • Ideálny štartovací set pre deti, ktoré sa ešte len učia čítať. Vďaka jednoduchému ilustrovanému návodu si môžu stavať samy, prípadne s pomocou staršieho súrodenca alebo dospelého.
  • Nenechajte si ujsť návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions a ponúka nástroje na zobrazovanie a otáčanie modelu, takže stavanie modelov bude deti zabávať viac než kedykoľvek predtým.
  • Zostaviteľné stavebnice z radu LEGO® Jurassic World 4+ deťom ponúkajú zábavný vstup do sveta dinosaurov, naučia ich stavať a zároveň pri tom rozvíjať fantáziu prostredníctvom hier.
  • LEGO® dieliky už od roku 1958 spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..