Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Útek dinosaura stygimolocha 76939

Akn dinosaur set pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útek dinosaura stygimolocha
SKU 76939
EAN 5702017079721
Kusy 129
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti sa môžu naučiť stavať a zároveň sa hrať na vzrušujúce príbehy s touto stavebnicou Útek dinosaura stygimolocha (76939). Set je inšpirovaný seriálom Jurassic World Camp Cretaceous a obshauje figúrky stygimolocha a mláďatka ankylosaura, Bumpyho, terénne vozidlo s odnímateľnou dinosauriou klietkou a prepracovaný domček na strome so šmýkačkou pre Bumpyho. Súčasťou setu sú aj 3 minifigúrky a množstvo doplnkov, ktoré sú inšpiráciou pre celé hodiny hier.

Jednoduché stavanie
Súčasťou balenia je jednoduchý návod, takže stavebnica je vhodná aj pre deti, ktoré sa ešte len učia čítať. Nechýba ani digitálny návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions a ponúka nástroje na zobrazovanie a otáčanie modelu, ktoré dodávajú zábave nový rozmer.

Pre deti vo veku od 4 rokov.
Vďaka setom zo série LEGO 4+ dieťa spoznáva svet obľúbených filmov, televíznych postavičiek a hrdinov. Tvoria ich modely so štartovacími kockami, aby si aj začiatočníci mohli postaviť vlastné vozidlá, budovy a omnoho viac (s pomocou staršieho súrodenca alebo dospeláka) a rýchlo sa pustiť do hier.

  • Podarujte deťom prvú napínavú ochutnávku sveta LEGO Jurassic World so stavebnicou Útek dinosaura stygimolocha (76939), ktorá obsahuje dinosaury, terénne vozidlo a domček na strome.
  • Tento set inšpirovaný seriálom Jurassic World Camp Cretaceous obsahuje 3 minifigúrky: Bena, Brooklynn a Claire Dearingovú. Nechýbajú ani figúrky stygimolocha a mláďatka Ankylosaura, Bumpyho, pre akčné hry na postavy.
  • Zostaviteľný domček na strome/vyhliadkové miesto má vlastnú posteľ, toaletu, umývadlo, rebrík a šmýkačku pre mláďatko dinosaura Bumpyho a ľahko zostaviteľné terénne vozidlo má zas odnímateľnú klietku pre stygimolocha.
  • Tento 129-dielny set ponúka množstvo zábavných prvkov, ako sú uspávacia pištoľ, mrkva, lopatka a dinosaurí trus, a je tak štýlovým darčekom na narodeniny a Vianoce pre tvorivé deti od 4 roky.
  • Domček na strome meria vyše 11 cm na výšku, 16 cm na šírku a 10 cm do hĺbky. Spolu s ďalšími modelmi, minifigúrkami a dinosaurami je skvelý na každodenné herné dobrodružstvá.
  • Ideálny štartovací set pre deti, ktoré sa ešte len učia čítať. Vďaka jednoduchému ilustrovanému návodu si môžu stavať samy, prípadne s pomocou staršieho súrodenca alebo dospelého.
  • Nenechajte si ujsť návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions a ponúka nástroje na zobrazovanie a otáčanie modelu, takže stavanie modelov bude deti zabávať viac než kedykoľvek predtým.
  • Zostaviteľné stavebnice z radu LEGO Jurassic World 4+ deťom ponúkajú zábavný vstup do sveta dinosaurov, naučia ich stavať a zároveň pri tom rozvíjať fantáziu prostredníctvom hier.
  • LEGO dieliky už od roku 1958 spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..