Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Smetiarske auto a recyklovanie 10945

Smetiarske auto na recyklovanie a smetiaky na triedenie poda farby

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Smetiarske auto a recyklovanie
SKU 10945
EAN 5702016911046
Kusy 19
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO DUPLO Mesto: Smetiarske auto a recyklovanie (10945) je pestrofarebná a univerzálna stavebnica, ktorá oplýva rôznymi funkciami na rozvíjanie detských zručností.

Stavebnica, ktorá vedie k recyklácii prostredníctvom aktivít
S touto stavebnicou zameranou na recyklovanie sa môžu batoľatá veľa naučiť pri rôznych aktivitách s 2 figúrkami DUPLO. Môžu si trénovať rozlišovanie farieb pri ukladaní farebných vreciek do príslušných smetiakov, rozvíjať si jemnú motoriku s pojazdným smetiarskym autom alebo s viečkami, ktoré sa dajú otvárať a zatvárať, rozširovať si fantáziu pri zohrávaní nekonečného množstva scénok, zametať neporiadok s veľkou metlou a vytvárať si ekologické návyky na celý život.

Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá
Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnej hre dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.

  • LEGO DUPLO Mesto: Smetiarske auto a recyklovanie (10945) je pestrofarebná a univerzálna stavebnica, ktorá oplýva rôznymi funkciami a zábavnými aktivitami na rozvíjanie detských zručností hravou formou.
  • Obsahuje 2 figúrky DUPLO – muža a chlapca, ktorí recyklujú – a k tomu ešte pohyblivé auto s vyklápacou funkciou, 3 vrecká s 3 príslušnými smetiakmi a veľkú metlu.
  • Pri zohrávaní nápaditých scénok s organizáciou recyklácie a nakladaním smetiarskeho auta sa deti naučia rozoznávať farby,zlepšia si jemnú motoriku a rozvinú si ekologické myslenie.
  • Táto stavebnica plná rôznych funkcií ponúka nekonečné možnosti vzdelávania hravou formou pre deti vo veku od 2 rokov a zároveň umožňuje rodičom podeliť sa o vzácne okamihy vývoja ich detí.
  • Stavebnica meria vyše 11 cm na výšku, 15 cm na šírku a 7 cm do hĺbky, hoci sa dá preskupovať a kombinovať s inými hračkami zo série LEGO DUPLO.
  • Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice aktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice LEGO DUPLO sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
  • LEGO DUPLO stavebnice spĺňajú náročné normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..