Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10948 Garáž a autoumyváreň

Stavebnica univerzálneho autoservisu pre drobných milovníkov automobilov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Garáž a autoumyváreň
SKU 10948
Kusy 112
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • LEGO® DUPLO® Garáž a autoumyváreň (10948) je stavebnica univerzálneho autoservisu s aktivitami na rozvoj zručností, nápaditými funkciami a nekonečnými hernými možnosťami.
  • Obsahuje 4 figúrky DUPLO® – 2 mužov, babičku, dieťa a ešte psíka – a k tomu zábavné funkcie, ako je automatická autoumyváreň s látkovým „čistiacim“ závesom, pohyblivá závora a automat na parkovacie lístky.
  • Medzi 3 vozidlami nájdete posúvacie auto, auto s mechanickou funkciou Push&Go a karavan s otváracou strechou, v ktorom je priestor pre 3 figúrky a ktorý má na streche úložný priestor pre vybavenie.
  • Nekonečné inscenovanie scénok s autoumyvárňou, nabíjacou stanicou, rampou, autami, doplnkami a postavičkami zo série LEGO® DUPLO® pomáha rozvíjať jemnú motoriku, odolnosť a vyjadrovacie schopnosti detí.
  • Táto univerzálna stavebnica predstavuje výborný darček pre drobných milovníkov automobilov vo veku od 2 rokov a zároveň skvelú príležitosť pre rodičov, ktorí sa chcú so svojimi ratolesťami podeliť o dôležité okamihy v ich vývoji.
  • Stavebnica meria vyše 31 cm na výšku, 79 cm na šírku a 20 cm do hĺbky, hoci sa dá prestavovať a kombinovať s inými hračkami zo série LEGO® DUPLO®.
  • Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO® DUPLO® sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným a slobodným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
  • Stavebnice zo série LEGO® DUPLO® spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..