Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Garáž a autoumyváreň 10948

Stavebnica univerzlneho autoservisu pre drobnch milovnkov automobilov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Garáž a autoumyváreň
SKU 10948
Kusy 112
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 97,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hľadáte hračkárske auto, ktoré pomôže rozvíjať staviteľské zručnosti a fantáziu vašich ratolestí? Táto univerzálna stavebnica LEGO DUPLO Garáž a autoumyváreň (10948) je plná aktivít pre drobných milovníkov automobilov.

Tvorivá zábava v autoservise
Táto univerzálna stavebnica s autami obsahuje automatickú autoumyváreň, nabíjaciu stanicu, rampu, parkovacie miesta, závoru, miesto na ručné umytie auta, 2 autá (z toho 1 s mechanickou funkciou Push&Go) a karavan s priestorom pre 3 minifigúrky a s vybavením na streche, ako aj doplnky a postavičky (2 muži, babička, dieťa a psík), ktoré inšpirujú k nekonečným nápaditým hrám. A zatiaľ čo budú deti objavovať bezbrehé herné možnosti tohto modelu, zároveň nadobudnú základné zručnosti, ktoré im poslúžia po celý život.

Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá
Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnom skladaní dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.

  • LEGO DUPLO Garáž a autoumyváreň (10948) je stavebnica univerzálneho autoservisu s aktivitami na rozvoj zručností, nápaditými funkciami a nekonečnými hernými možnosťami.
  • Obsahuje 4 figúrky DUPLO – 2 mužov, babičku, dieťa a ešte psíka – a k tomu zábavné funkcie, ako je automatická autoumyváreň s látkovým „čistiacim“ závesom, pohyblivá závora a automat na parkovacie lístky.
  • Medzi 3 vozidlami nájdete posúvacie auto, auto s mechanickou funkciou Push&Go a karavan s otváracou strechou, v ktorom je priestor pre 3 figúrky a ktorý má na streche úložný priestor pre vybavenie.
  • Nekonečné inscenovanie scénok s autoumyvárňou, nabíjacou stanicou, rampou, autami, doplnkami a postavičkami zo série LEGO DUPLO pomáha rozvíjať jemnú motoriku, odolnosť a vyjadrovacie schopnosti detí.
  • Táto univerzálna stavebnica predstavuje výborný darček pre drobných milovníkov automobilov vo veku od 2 rokov a zároveň skvelú príležitosť pre rodičov, ktorí sa chcú so svojimi ratolesťami podeliť o dôležité okamihy v ich vývoji.
  • Stavebnica meria vyše 31 cm na výšku, 79 cm na šírku a 20 cm do hĺbky, hoci sa dá prestavovať a kombinovať s inými hračkami zo série LEGO DUPLO.
  • Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO DUPLO sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným a slobodným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
  • Stavebnice zo série LEGO DUPLO spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..