Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Buldozér 10930

Hrakrsky buldozr pre zbavu pri stavan. Stavebnica podporuje rozvoj zrunost!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Buldozér
SKU 10930
Kusy 10
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 9,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica Buldozér zo série LEGO DUPLO (10930) podnecuje vašich najmenších k stavaniu a demolovaniu a prináša im radosť z hry s nekonečnými možnosťami. Pri hraní príbehov na stavbe s touto funkčnou hračkou rozvíjajú svoje fyzické a kognitívne zručnosti, ktoré im pretrvajú celý život!

Robotník na stavbe a hračkárske vozidlo pre deti
Tento parádny pohyblivý buldozér s figúrkou robotníka na stavbe v reflexnej veste prináša batoľatám a rodičom skvelú možnosť fungovať ako tím. Deti si pri jazdení s nákladiakom na stavenisko a dvíhaní balvanov v radlici budujú jemnú motoriku. Ale pozor, buďte opatrní, ten balvan by sa mohol kedykoľvek rozlomiť.

Hľadáte pre svojich najmenších tú najlepšiu kreatívnu stavebnicu?
Vďaka širokej škále stavebníc v sérii LEGO DUPLO môžu rodičia spolu so svojimi predškolákmi prežiť množstvo vzácnych chvíľ. Súpravy v sérii LEGO DUPLO boli navrhnuté tak, aby dokonale napĺňali narastajúce potreby detí – prinášajú rozvíjajúcu hru, ktorá podporuje schopnosť sebavyjadrenia a učenia.

  • Pri hraní príbehov zo staveniska so stavebnicou Buldozér (10930) zo série LEGO DUPLO batoľatá zapájajú svoju predstavivosť a zároveň sa u nich budujú zručnosti, ktoré im pretrvajú celý život!
  • Obsahuje parádny pohyblivý buldozér s ručne ovládanou zdvíhacou radlicou, rozlamovací balvan, výstražnú značku na cestu a figúrku robotníka na stavbe v reflexnej veste.
  • Rodičia a opatrovníci môžu spolu so svojím malým staviteľom zapojiť predstavivosť a hrať sa na postavy. Zároveň sa u detí pri riadení nákladiaku a naberaní balvanov rozvíja jemná motorika.
  • Ak chcete svojim najmenším ponúknuť najlepšiu hračku napĺňajúcu ich narastajúce potreby, pohyblivý buldozér zo série LEGO DUPLO sa skvelo hodí ako darček pre malých milovníkov vozidiel a fanúšikov stavbárskej tematiky vo veku od 2 rokov.
  • Buldozér meria vyše 10 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, čo sú ideálne rozmery, ak plánujete túto hru plnú fantázie prenášať so sebou, kamkoľvek s deťmi pôjdete. Ak chcete zažiť ešteviac zábavy, súpravu môžete skombinovať s ďalšími súpravami zo série LEGO DUPLO Construction.
  • Táto praktická stavebnica si nevyžaduje žiadne batérie. Buldozér zo série LEGO DUPLO poháňa len detská predstavivosť, takže pracuje bez prestania!
  • Z nápadov a inšpirácií v jednoduchom návode deti a rodičia ihneď po vybalení zo škatule zistia, ako môžu túto všestrannú hračku čo najviac využiť na zábavu a rozvoj zručností.
  • Všetky stavebnice v sérii LEGO DUPLO obsahujú známe scény, zábavné postavičky a dieliky, s ktorými sa ľahko zaobchádza. To všetko napomáha u predškolákov k naštartovaniu ich predstavivosti cez stavanie, učenie sa a hry s nekonečnými možnosťami.
  • LEGO DUPLO stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • Spoločnosť LEGO Group kocky a dieliky zo stavebníc v sérii LEGO DUPLO necháva padať, zahrieva ich, stláča, skrúca a analyzuje, aby sa uistila, že všetky hračky pre malých staviteľov spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..